SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy w dobraniu ćwiczeń.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Cześć, mam problem z nadwagą mam 16lat 165cm wzrostu i 75kg wagi, chodziłem na siłownię jakiś rok 3 razy w tygodniu trochę zmalał brzuch ale to tylko trochę, wszystko poszło w siłę. Potrzebuję jakąś rozpiskę z ćwiczeniami na spalanie. Rozpiskę na siłę zrobiłem sobie sam ale nie ma pojęcia jak powinna wyglądać rozpiska na spalanie więc proszę was o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Potrzebuję jakąś rozpiskę z ćwiczeniami na spalanie.

Rozumiem że o diete pytasz?

Trening to trening. Powtórzenia od 1-6 są na siłe, 6-12 na mase i 12-16 są na WYTRZYMAŁOŚĆ (to nie ma nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu). Za to czy lecimy na mase czy rzeźbe odpowiada dieta oraz jeśli to jest redukcja to dodanie aerobów. Wiec zwykły trening jaki Ci pasuje (czy to FBW, czy Split, obojętne) do tego 2/3 razy w tyg aeroby po 30 min(bieganie, rowerek czy cos takiego) i odpowiednia dieta redukcyjna a przynajmniej jakies podstawy jedzenia które znajdziesz w dziale "Odżywanie" )

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 943
rozpiska w dziale trening?? raczej nie chodzi o dietę. ćwiczenia na spalanie - aeroby, dorzucasz je 3 razy w tygodniu do treningu FBW, plus jakieś bieganie. bilans kaloryczny na - i bedzie git. pzdr

Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z ciebie skur#$%yna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Grucha ^^

aeroby, dorzucasz je 3 razy w tygodniu do treningu FBW, plus jakieś bieganie

To nie jest przypadkiem to samo? Z tego co mi wiadomo to najczęstszymi wykonywanymi aerobami jest właśnie bieganie

Sory musiałem

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Dobra ale zostawię to już tutaj bo mam ostatnie pytanie :] To będzie dobre? W dniach wolnych będzie basen.



Dzień 1
Klatka + Triceps + Mięśnie brzucha + Aeroby
Dzień 2
Plecy + Biceps + Mięśnie brzucha + Aeroby
Dzień 3
Wolne
Dzień 4
Mięśnie ud + Łydki + Mięśnie brzucha + Aeroby
Dzień 5
Obręcz barkowa + Przedramiona + Mięśnie brzucha + Aeroby
Dzień 6
Biceps + Triceps + Mięśnie brzucha
Dzień 7
Wolne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Ćwiczenia na atlasie

Następny temat

-=< FBW na masę do ocenki ;) >=-

WHEY premium