SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy w doborze suplementów - MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Chciałbym Was prosić o pomoc w doborze suplementów, moim celem jest zbudowanie jak największej czystej masy mięśniowej. Dieta jest ułożona, trening również. Nigdy wcześniej nie korzystałem z żadnych stacków etc. Tylko Białko - OLIMP.





obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 18

Waga: 85-88

Wzrost: 181/2

Cel cyklu: MASA

stosowane już wcześniej suplementy : OLIMP WPC, GAIN BOLIC 6000

Uprawiane inne sporty: Boks Tajski, Piłka Nożna

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: WPC

ilość dni wolnych od kreatyny: Brak

przewidziane finanse na cykl: Brak

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Na wstępie zacznę od tego, ze nie możesz nigdy być pewny tego, że nie wystąpią skutki uboczne. Każdy funkcjonuje inaczej.

Zdecydowałem się na CP, bez mono. Na opakowaniu jest napisane, że brać 2x dziennie - rano i po treningu. To ma dawać powera na treningu, więc chyba powinno się brać to przed treningiem. Mam rację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
a powiedz jaki masz staż? słabo to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ile razy w tyg trenujesz taja/piłke? Jak oceniasz intensywność?
Tutaj trzeba się skupić przede wszystkim na utrzymaniu regularnego dodatniego bilansu kalorycznego, co przy w/w intensywnych trenigach jest raczej trudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Z siłowni korzystam od ok 2 lat. Jednak jeżeli chodzi o dietę+trening to łącznie będzie z 4-5 miesięcy. Nie chodzi mi znowu o przybranie Bóg wie ile mięsa, wystarczy tyle, żeby poprawił się ogólny zarys. Potem oczywiście czeka mnie redukcja.

Trening
boksu tajskiego odbywa się 2x w tygodniu - jest mega hardcorowy. Piłka na razie zeszła na boczny tor - w końcu idzie zima ;).

Oto moje BTW:

B: 2,2g/kg
T: 1,4g/kg
W: 2,5g/kg

Łatwo łapie tłuszcz, stąd taka ilość Węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ok. Pamiętaj że podstawa budowania masy mięśniowej to dodatni bilans kaloryczny pochodzący z odpowiednio rozłożonych ilości białek, węgli oraz tłuszczów w diecie. Musisz ułożyć sobie odpiwiednią dietę, biorąc pod uwagę treningi boksu. Skoro jest tendencja do zalewania to na początku bilans ustaw na poziomie +300kcal. Jeżeli będziesz zauwazał że nic się nie zmienia to dołóż dodatkowe 200kcal. Jeżeli masa będzie szła to zwiększaj ten bilans powoli do momentu, w którym zauważysz nadmierny przyrtost fatu. Wtedy zmniejsz lekko nadwyżkę i przybieraj na wadze

pozdro


ps. aha co do supli to polecam BCAA np. z olimpu i dawaj je przed treningami boksu, ewentualnie również przed siłownią, 1g/10kmc.

pozdro

Zmieniony przez - oley92 w dniu 2009-10-25 12:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Wrzucę Wam moją dietę, będzie łatwiej podejmować decyzję.

DIETA:

I Posiłek (06;30):

Płatki Owsiane 100g
Rodzynki Sułtańskie 30g
Orzechy Włoskie 30g
Mleko Spożywcze 2% 200g
2 Średnie Jajka 120g
Oliwa z Oliwek 10g
+2/3 Łyżki Kakao

II Posiłek (09;30):

2 Średnie Jajka 120g
Oliwa z Oliwek 10g
+Warzywo

III Posiłek (12;30):

Pierś z Kurczaka/Wołowina 100g
Orzechy Włoskie 30g
+Warzywo/ ew Owoc

IV Posiłek (15;30):

Pierś z Kurczaka/Wołowina 100g
Oliwa z Oliwek 10g

V Posiłek (18;30) *Przed Treningiem*:

Kasza Jęczmienna/Makaron razowy(?) 100g
Pierś z Kurczaka/Wołowina 100g

***TRENING***

BEZPOŚREDNIO PO TRENINGU:

Olimp WPC 35g

VI Posiłek (21;30) *Po Treningu*:

Ryż Brązowy/Biały 100g
Pierś z Kurczaka/Wołowina 100g

VII Posiłek (na 1h przed snem):

Ser Twarogowy Półtłusty 100g
Oliwa z Oliwek 10g

Mięsa trochę obetnę, nie jestem w stanie codziennie zjeść takiej ilości. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że mięcho jest ważne, ale wybaczcie - nie każdy może wciągnąć taka ilość. Swoją drogą potrafi to nieźle pociągnąć po kieszeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
jak naprawde trzymasz diete to zrezgynowalbym z wzbogacen, gainerow etc. na poczatek polecam bialko wedle brakow ( dymatize elite whey protein bardzo sobei chwale) oraz 1 cykl kreatynowy na upartego. najzwyklejsze w swiecie mono albo jablczan. moze byc olimpa, polecam universal creatine bardzo fajnie mi podeszla albo cell pumpa na poczatek, nie ma co szalec, za powazniejsze rzeczy sie wezmiesz troszke pozniej.

absit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
To może ja przedstawię moją propozycję.

Białko - tak jak wspomniałeś, dla uzupełnienia braków
Cell Pump
Omega 3
Zostało mi jeszcze kilka sztuk Vita-minu - OLIMP

Na początek styknie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie do oceny

Następny temat

Odżywki w SW . Prosze o pomoc.

WHEY premium