SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Witam serdecznie

Mam problem, otóż mam problem z moim wyglądem. Jestem chłopakiem mam 16 lat, 168cm wzrostu i 64 kg. Mam tłuszcz na brzuchu, mam piersi... i grube nogi. Chciałbym spalić ten tłuszczyk i wyrzeźbić swoją sylwetkę. Zależy mi na szybkiej redukcji, czyli chcę szybko schudnąć i nabrać męskiego wyglądu.. Idę do nowej szkoły, myślę, że czas się za siebie wziąć. Potrzebowałbym jakiejś diety, chciałbym się was poradzić. Jem dużo słodyczy lecz staram się ograniczać i nie dałbym rady nie jeść przez jeden dzień słodyczy, zawsze coś muszę wszamać
Na śniadanie zazwyczaj jem chleb zwykły chleb, z pomidorem z 3 kromki lub parówką bądź gotuję dwie parówki + 2 kromki chleba. Drugie śniadanie też z dwie kromki chleba. Obiad ziemniaki, mięso lub schabowy, ziemniaki + jako z tostera lub frytki. Kolacja także chleb z trzy kromki. Piję tylko wodę, nie gazowaną z Żywiec Zdrój. Dwa razy w tygodniu jeżdżę rowerem ( nie stacjonarnym )po 7-10 km. Staram się nie za dużo jeść. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 64

Wzrost: 168

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: 90

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Mała

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Rower

Odżywianie: Lubię słodycze, parówki, chleb, owoce takie jak jabłko, banan, warzywa, pomidory, ogórki

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: Cały dzień jestem wolny

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie

Stosowane wcześniej diety: Nie

Zmieniony przez - Kody w dniu 2009-08-19 02:16:49

Zmieniony przez - Kody w dniu 2009-08-19 02:18:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z taką ilością słodyczy nic z tego nie będzie. Musisz koniecznie odstawić słodycze jeśli chcesz by wygląd się poprawił. Ograniczać kalorii w tym wieku Ci nie wolno, bo zrobisz sobie krzywdę. Jedz po prostu zdrowo, czyli mięsa i ryby pieczone/gotowane/duszone a nie smażone, jadaj kasze, orzechy i do każdego posiłku jadaj tyle warzyw ile jesteś w stanie zmieścić.
Rower 2x w tygodniu to też za mało. Kup drążek do domu, zacznij się podciągać i robić pompki, przysiady. Gry zespołowe są też fajnym rozwiązaniem, siatkówka, kosz, piłka nożna itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Ok, postaram się robić tak jak napisałeś.

PS: Brzuszki pomagają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiele, ale możesz je robić i wzmacniać mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Kup drążek do domu, zacznij się podciągać i robić pompki, przysiady.

Przez te ćwiczenia spale tłuszcz z okolic brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zależy najbardziej od tego co będziesz jadł. A te ćwiczenia na pewno pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Proszę jeszcze o jakieś rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Odświerzam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sir_Lukasz jest o rok starszy %-)

Następny temat

Dieta na mase

Wiecej