SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję planu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Witam. Poszukuję planu treningowego z naciskiem na rozbudowę mieśni ramion. Miałem przerwę przez wakacje, ale przez
ostatnie 2 miesiące przygotowywałem się do treningu. Plan nie musi zawierać w sobie nóg, bo jako były trójboista
nie potrzebuję już ich wzmacniać (pare kilometrów truchciku i kilka ćwiczeń na maszynach mi wystarcza). Będę bardzo
zobowiązany jeśli ktoś podzieli się ze mną swoim planem.
Pozdrawiam i dziękuję.

P.S. Staż długi, odżywiam się zdrowo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Gotowego planu nie dostaniesz, wykaż jakąś inicjatywę. Przedtem jednak wypełnij ankietę działu, zawarte w niej informacje pomogą w doborze ćwiczeń.

Pomijanie treningu nóg to kardynalny błąd a trucht wzmacnia kondycję nie nogi.

Wiem, czepiam się ale ja zawsze się czepiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Wiedziałem... Wiem co poprawia trucht. Dokładnie - czepiasz się.
Potrzebuje, żeby ktoś podzielił się ze sobą swoim planem, bo nie chce mi się go układać od nowa. i tak wprowadzę swoje poprawki, bo jak napisałem trenuję już długo i znam swój organizm. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Potrzebuje, żeby ktoś podzielił się ze sobą swoim planem, bo nie chce mi się go układać od nowa. i tak wprowadzę swoje poprawki, bo jak napisałem trenuję już długo i znam swój organizm. Pozdrawiam

Skoro trenujesz juz dlugo i znasz swoj organizm, to na tym etapie powinienes sam sobie ukladac plany i ewentualnie mozesz skonsultowac je z nami w tym dziale.

Jesli natomiast chcesz zobaczyc przykladowy plan, to poczytaj tematy podwieszone.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-11-28 20:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Powiedzmy, że już nie zależy mi na specjalnych wynikach. I tak już sporo ważę i nie chce specjalnie tyć. Chciałem pójść na łatwiznę i myślałem, że może ktoś się podzieli ze mną swoim treningiem, żebym nie musiał tracić zbyt wiele czasu. Nie ukrywam też, że miałem nadzieję, że nie będzie takiej reakcji i może ktoś wrzuci swój trening, bo wiem z doświadczenia, że często się je pisze na komputerze i to tylko kwestia skopiowania. Nic wielkiego... i nie miałem zamiaru z nikim walczyć... wiem, że Wy jesteście specjaliści i się znacie, a ja nie. W każdym razie napisałem już sobie sam, bo długo schodziło, a od jutra mam zamiar wprowadzić go w życie. Można skasować post, bo nic nie wnosi. Oczywiście dziękuje za pomoc i poświęcony czas. Efektów jakie sobie wymarzycie,
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy. Ocena treningu.

Następny temat

Trening Stacyjny - MMA - Siła i Wytrzymałość

WHEY premium