SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebujący dobrej rady...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
Zacznę od przedstawienia mojej osoby.Jestem 35-letnim ektomorfikiem ,chudy i z bardzo szybką przemianą materii.Coś mnie ruszyło i postanowiłem zmienić trochę moje życie :zaczołem moją przygodę z "żelastwem" .Ktoś może powie , że "35 lat to do lamusa" ale ja i tak się tym nie przejmę.Ćwiczę od trzech miesięcy regularnie 3-4 razy w tygodniu wg.programu Weidera dla początkujących. Ćwiczę tylko z ciężarami wolnymi. A teraz mój problem : mało przybieram na wadze ! Ok 3 kg na 3 miesiące(trochę się zaokrągliłem). Zpowodu kłopotów z żołądkiem jem 4-5 posiłków dziennie ale stosunkowo małych. I z tego względu chciałbym rozpocząć suplementację.
Na początek myślałem o zestawie Monster mass 5000 ,cell pump ,creatine Biogenix-a.Czy to dobry wybór, czy coś jeszcze mógłbym do tego dodać.Jeżeli zestaw jest dobry to jak go najlepiej dawkować?A jeśli nie to co mam kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
creatyna i cell pump jest ci narazie niepotrzebny,zaopatrz sie w gainera oraz spróbuj polepszyć podac składników z diety .Zmień trening na typowo masowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli masz problemy z przyswajaniem składników pokarmowych to bardzo dobrze robisz spożywając dużo małych posiłków 9i choć to może być troszkę żmudne to tak samo rób z gainerem, a co do kreatyny to wcalenie śądze byś jej nie brał, napewno możesz ale najpierw spróbuj dopracować i dietę i odżywkę i gdy to osiągniesz moszesz spokojnie dodać choćby cell-pumpa o którym wspominasz.
pozdrawiam i życzę jak najlepszych wyników!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nigdy nie jest za późno na rozpoczecie zdrowego trybu życia oraz ćwiczeń siłowych...
z Twoich słów wynika, że masz chęć a to bardzo dobrze...
jeśli ciężko u Ciebie z przybraniem masy to dobry gainer bardzo Ci się przyda a monster mass Ci w tym pomoże...
skocz do działu odżywianie i poczytaj posty o odpowiedniej diecie... spróbuj sam ją ułożyć a tam chłopaki wprowadzą odpowiednie korekty...
cell pump też będzie korzystny... pozwoli na zwiększenie obciążeń, przyśpieszenie regeneracji organizmu a co za tym idzie wzrost umięśnienia...
pamiętaj o dostarczeniu odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu... może to być standartowy zestaw witamin typu vigor dostępny w aptece...
bardzo dobrym rozwiązaniem będzie w Twoim wieku zaopatrzenie się w stymulator produkcji testosteronu czyli mieszankę ziołowo-chelatową np. natural V mrm lub extreme men's formula treca... to bardzo dobre środki pozwalające budować masę mięśniową... żona lub kochanka też będą niezmiernie zadowolone z tego, że łykasz te środki...
czytujesz może Men's Health??? jak nie to polecam to czasopismo... rzuca nowe spojrzenie na podejście do życia...
Pozdrawiam i życzę przyrostów...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
Produkty ktore wymieniles sa dobrej jakosci.Jezeli zdecydujesz sie na gainera to zacznij od malych dawek i jezeli nie bedzie problemow zoladkowych to zwiekszaj dawke.

Zajrzyj do dzialu odzywianie,znajdziesz tam sporo przydatnych wskazowek.

ZMA+TT tez bardzo dobry pomysl

will moze zona i kochanka

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi!I jeszcze małe pytanko co to jest ZMA i TT (jestem zielony).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ZMA - zestaw: Cynku, Magnezu i witaminy B6 stymulujący poziom testosteronu oraz świetne wpływający na regenerację organizmu... dość drogi... jego dużo tańsza alternatywa jest przedstawiona w tym poście
------> https://www.sfd.pl/temat188460/ <-------
a TT to Tribulus Terrestris - owoc buzdyganka ziemnego... wyciąg z niego także podnosi poziom testosteronu... w Twoim wieku jak znalazł...
jest składnikiem wielu produktów np:

Nutrex Vitrix
Endotest SAN
Tribusteron OLIMP
Natural V MRM
Tribuplex MRM
Tribest MRM
Extreme Men's Formula TREC

i wielu wielu innych...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal pack

Następny temat

Dawki podawane na etykietach...

WHEY premium