SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny dobry gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Obecnie biore antybiotyki i spada mi masa, dietkę trzymam (3400kcal/2gb/kg/5,5gww/kg/1,1gt/kg). Teraz ważę 70kg;/ i potrzebuje sporej nadwyżki kalorycznej, więc chyba gainer będzie najlepszym rozwiązaniem. Potrzebuje dobrego gainera, który ma sporo węgli złożonych, a nie tylko same proste nie chce się aż tak bardzo zatłuścić. Jakieś propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
gb6000/mass xxl/mega mass

ps
jak chorujesz to swoje spasc musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
"złożone węgle" z gainera mają dośc wysoki index, tak więc nie polegałbym na nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Nie choruję, ale biorę antybiotyki na trądzik i inne leki. Mass XXL, MM i GB to raczej średnie gainery chodzi mi o coś z górnej półki, co ma mniej węgli prostych i o mniejszym IG;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
spróbuj GAIN FASTA i wszystko będzie jasne ... polecam pinacoladę

jest gęsty, smaczny, wchłanialny, dobry skład i dobre działanie

mnie ruszył z miejsca kiedy nic innego nie działało

moim i nie tylko moim zdaniem jest no 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Ja osobiście polecsam Ci Monster Massa.Sam mam przyjemność go spozywać, dobra rozpuszczalność, smak.Choć dla mnie jego głóną zaletą jest to że po wypiciu wiekszej porcji nie zasyca na pół dnia.Swietny jako zastąpienie posiłku (100% maltodekstryn).

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
No nad GainFastem też myślałem tylko on ma sporo pierdół w składzie i prawie 50% węgli prostych. A co sądzicie O Serious Mass (Optimum Nutrition) - ma w składzie same węgle o niskim IG, coś mi się wydaje że mało znany gainer?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat moralny...SOG

Następny temat

SOJAVIT 85

WHEY premium