SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny dobry doradca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Witam!
Jestem tu nowy i zamierzam zacząć regularnie ćwiczyć wraz z dietą opartą na białku. Chcę ćwiczyć poniedziałek środa i piątek a we wtorek i czwartek biegać. Problem polega na tym ze chciałbym też po miesiącu czy dwóch wziasc kreatynę i niech mi ktoś powie czy to dobry pomysł po miesiacu ewentualnie dwóch zacząć coś brać ;> czy nadal będę mógł biegać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Dieta oparta na białku tzn ?

Ja bym poczekał na Twoim miejscu. Kreatyny nie bierze się kiedy chcę. Zresztą są tematy o tym na forum - wystarczy poczytać

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
źle to ująłem.. chodziło mi o to ze po prostu dużo białka :)
ok poszukam dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
http://www.kulturystyka.pl/artykul53/ - poczytaj sobie to

Aaa i poczytaj sobie też o dietach. Za dużo białka też nie może być

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Zasadniczo to zaleca się branie pierwszego cyklu kreatynowego co najmniej po półrocznym porządnym trenowaniu. Wcześniej szkoda wydawać pieniędzy ponieważ przy słabej znajomości swojego ciała i metod treningowych nie wykorzystamy potencjału kreatyny.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do sprawdzenia przez specjaliste :) - Trening na MASE

Następny temat

Szybkie Pytanie :)

Wiecej