SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebne wsparcie. Metamorfoza Was na zdjęciach :-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witajcie drogie kobietki

Zastanawialiście się kiedyś ile procent ze zdjęć na których jesteście uważacie za wystarczająco dobre by je umieścić na portalach społecznościowych typu FaceBook? Chciałbym Wam zaprezentować projekt który odmieni tę liczbę i to znacząco! Przedstawiam Wam kampanie mająca na celu stworzenie programu komputerowego który będzie potrafił tak poprawić Waszą twarz na zdjęciu jak zrobiłby to profesjonalny grafik komputerowy. Program zrobi to w kilka minut i za darmo! Możecie już od dziś wziąć udział w tym przełomowym przedsięwzięciu, przyczyniając się do powstania tego wspaniałego narzędzia dzięki któremu wszystkie Wasze zdjęcia będą piękne.
Wszystkich Was zapraszam do udziału w tym.

Link do projektu:
http://uprola.eu/polski.html

p.s.
Zależy Ci bardzo by ten program powstał w jakimś rozsądnym terminie? To możesz się też w dodatkowy sposób przyczynić do tego:
1. Reklamować stronę naszego projektu: http://uprola.eu/polski.html - na Twoich blogach, forach, stronach internetowych, etc.
2. Polecać naszą stronę w komentarzach lub na forach poświęconych urodzie, modzie, fotografii, ogólnie kobietom, mediom społecznościom, nowikom programowym, etc.
3. Udostępnić nasz FunPage na Waszym desktopie na FaceBooku i Google+ , kliknąć „polub” , i udostępnić wszystkim nasz post z klipem wideo. Wtedy Twoi znajomi dowiedzą się o istnieniu tego projektu.
http://www.facebook.com/uProla
https://plus.google.com/112010582917604719374/posts
4. Możesz reszcie swoich znajomym bezpośrednio polecić ten projekt opisując im, co to jest i dając im link do naszej strony
5. Jeśli ktoś z Twoich znajomych prowadzi portal o urodzie, modzie, etc, blog, czy inną stronę internetową to mu poleć by opisał nasz projekt u siebie.
6. Jeśli masz jakiś znajomych którzy są świetni w reklamie internetowej, to spytaj się ich czy by nie pomogli rozreklamować ten projekt.
7. A może znajdziesz jeszcze inne sposoby? To dopiero wyzwanie!

To wszystko może sprawić że już wkrótce będziesz cieszyć się naszym programem, a ta odrobina wysiłku zaowocuje Twoimi pięknymi zdjęciami.

Rozumiem że spełnić tych wszystkich punktów nielicznym będzie się chciało, ale wejście na funpage projektu http://www.facebook.com/uProla
I kliknięcie „polub!” to naprawdę drobny gest na który każdego stać. Dla was drobnostka, a jedna pomocna dłoń do drugiej, i można coś wspólnie stworzyć. Liczę na Was.

Pozdrawiam serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1736 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516313
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczenie ręki jak przy oparzeniu

Następny temat

rezonans kolana - wynik

Masa