SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebne wskazowki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Gdzie czegos brakuje na co zwrocic wieksza uwage? Dzieki za wskazowki.

Systematycznosc najlepszym anabolikiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
A ja chyba nie dodam nic nowego i z tego co widac po tej fotce to faktycznie przedramiona. Ale ni zawsze da się obiektywnie ocenić na podstawie jednego zdjęcia. Przydałoby się zdjęcie całej sylwetki i z innego kąta widzenia. To dałoby lepszy i pełniejszy wizerunek Twojej sylwetki a tym samym trafniejsze uwagi ze strony forumowiczów. Ale poza tym fajna budowa. Pozdrawiam.

Teraz jest zawsze. Tutaj jest wszędzie.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Na tym zdjęciu klatka chyba lekko odstaje od reszty, ale całość jest bardzo przyjemna dla oka, SG!

"Gdzie jesteś mój ojcze? Obdaruj mądrością swego
syna..."

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Góra jest dla mnie za***ista i dla mnie by wystarczyła
Ale jak zajrzałem do profilu i zobaczyłem udo 58 cm to wydaje mi sie ze nad nogami powinienes popracowac. Ja moze tak dobrze nie wyglądam ale w udzie mam niewiele ponad 58
SOG za fote

Jedz mało , bo bramy raju wąskie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Spoko wyglądasz.
Jedyne nadczym bardziej bym popracował to klatka i przedramię.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety nogi to moj wielki problem w miare silne ale masa cos nie idzie trenuje trenuje i nic. No troche sie poprawily ale to jeszcze nie to co bym chcial mam nadzieje ze do wakacji juz w miare bedzie tak zeby nie bylo lipy na plazy Ale jesli ktos zna jakis dobry przepis na nogi to byl bym wdzieczny

Systematycznosc najlepszym anabolikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie ma nic lepszego na nogi jak przysiady

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Uwage zwroć na pozowanie, nogi i długość bicepsa.SOG





_______E=mc2 Rulezz______
=Moderator w dziale Trening=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety kolana mi nawalaja przy przysiadach wiec robie wyciskanie suwnicy pod katem do gory. Przy tym cwiczeniu kolana daja jakos rade.

Systematycznosc najlepszym anabolikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
jak dla mnie bardzo dobrze, tylko brzuch nie zbyt widać

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Suwnica nie da ci takich przyrostów jak tradycyjne przysiady, nieważne jakie ćwiczenie chcesz wykorzystać jako zamiennik nigdy nie będzie ono lepsze niż przysiad...

"Gdzie jesteś mój ojcze? Obdaruj mądrością swego
syna..."

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WYKROKI ZAMIAST PRZYSIADOW !!!!!!!!!!!
zawodowi kulturysci zastepuja przysiadami wykroki nie kazdy potrafi robic przysiady


POZDRAWIAM

DiDL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kozacka fotka

Następny temat

Potzrbne wskazowki2

WHEY premium