SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebne info o dwóch środkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Witam!

Mam do was prośbę. Potrzebuję informacje o tych środkach:
*Turanabol
*Oxandrolon

Chodzi mi tutaj o cenę, jak działa na masę mięśniową oraz siłę?
Słyszałem, że są to jedne z bezpieczniejszych środków dopingujących...

PS. Wiem, że zaraz jakiś cwaniak napisze, że jest od tego wyszukiwarka... Ale ja potrzebuję chociaż trochę informacji, a nie mam zbytnio czasu i nie chce mi się szperać na necie, a tutaj moż etrafię na osobę, która ma dużo pojęcia o tych środkach.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Zamiast pisac na forum dawno juz bys znalazl odpowiedz w google albo w wyszukiwarce a tu wdajesz sie w niepotrzebna dyskusje i psujesz chlopaka humor .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ty wolisz iść tanim kosztem i liczyć na gotowe tak? Żeby do czegoś dojść trzeba trochę potu wylać. Mama obiadek też podsuwa i nosek po mleczku wyciera? Rusz głową i wyszukiwarką i sobie poszukaj chłopcze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Zapomniałem dodać, że nie zamierzam jechać na dopingu...
Because: Kulturystyka to najpiękniejszy sport, a sterydy go niszczą. Nie niszcz swojego ciała...

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoja odpowiedz neguje pytanie.
Wiec albo masz problemy z rozdwojeniem jazni albo jestes baranem.
I nie pisz ze pytales w imieniu kolegi bo w taki sposub zapewne bedziesz chcial przyjac linie obrony.


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-08-21 20:49:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Nie piszę w immieniu kolegi...

Szkoda, że coraz częściej nie można usłyszeć normalnej wypowiedzi... Tylko wypowiedzi internatowych napinaczy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Szkoda, że coraz to mniej poważnych gości tutaj wchodzi

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Internetowym napinaczem okazujesz sie ty, bo swoje slowa kierujesz do kogos kto zabilby cie jednym lisciem nie majac o tym pojecia,
nie masz pojecia o czym mowisz, odp na pytanie znalalbys w google w 30s
widocznie nawet to jest dla ciebie za trudne
idz wiec i naprawiaj kulturystyke niszczona koxem od 50ciu lat

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
z trochę innej beczki tura i oxa nie są wbrew pozorom najbezpieczniejszym saa,
obciążają nieco wątrobę jadą po lipidach.
Ja uważam że stosunkowo najbezpieczniejszymi są primabolan, boldenon, npp , prop, undestor, deka w małych dawkach czyli saa oprócz undestoru inj.

Do autora jeżeli jesteś przeciwnikiem dopingu masz do tego prawo, ale po co zakładasz tematy w dziale doping, skoro, myślis z że samo wzięcie saa, przynosi jakiekolwiek efekty to się grubo mylisz,saa to tylko dodatek wiesz ile tych potencjalnych amatorów kosztuje ten sport kasy, wyrzeczeń, gdy tobie lenistwo nie pozwala nawet poszperać w googlach.

Można także zażalenie składać do producentów supli gdyż ludzie wydają grubą kasę
a wiele z nich nie działa.
Tak jest w życiu że nie należy na wszystko patrzeć tylko w czarno białych kolorach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
I jaki podpis sobie dał

Dążenie do celu poprzez wytrwałość to podstawa

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Słuchaj: Na sucho to nawet trawa nie rośnie...

Do: wnc1964- Poczytam o tych środkach co mi napisałeś... I zobaczę...

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze koks psuje kulturystykę racja, jednak w dalszym ciągu jest kulturystyka klasyczna, ładne i estetyczne sylwetki. Napisałeś to w taki pretensjonalny sposób, jakby któryś z forumowiczów zabił Ci matkę.. wrzuć na luz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam - potrzebuje pilnej pomocy

Następny temat

sustajectu 250

WHEY premium