SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna porada.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Witam. Potrzebuję waszej porady i oceny sytuacji. Zacznę od tego iż jestem na diecie rozpisanej przez dietetyka na przyrost masy miesniowej a utraty tkanki tłuszczowej. Niedawno skończyłem cykl kreatyny a obecnie pije białko i bca. Jednak problem zaczyna się od tego , że moja waga dość szybko spada , codziennie mogę zaobserwować spadki na wadze lub waga przez kilka dni stoji w miejscu. Cwicze 4 razy w tygodniu oraz 3 razy w ciągu tygodnia bieganko i aeroby. Moje pytanie do was , czy spadki wagi przy tak intensywnych treningach są dość normalne i boję się przy tym , że jak spada mi tak z wagi , że tracę mięśnie a nie tłuszcz. Dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu zazywam spalacz tłuszczu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
napisz to jeszcze raz tylko ogarnij to w sposób normalny..
napisz cos o sobie, rozpisz swoją diete treningi, napisz jakie masz wahania tej wagi w kilogramach, bo piszac ze szybko spada to nic nie mówi wlasciwie..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa - 65 kg, 168cm wzrostu

Następny temat

Dieta do ocenyy

WHEY premium