SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc w sprawie nisko-kalorycznej diety a katabolizmem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Witam

Jak widac jest to moj pierwszy post. Jestem w zasadzie swierzakiem jesli chodzi o sprawy powiazane z dieta, treningiem silowym, i cyklami.

Mam pytanie, problem, mianowicie:
Obecnie zamierzam pograzyc sie w scislej redukcji tkanki tluszczowej, czytalem sporo postow na ten temat na roznych forach, glownie sfd. Zastanawia mnie jedna rzecz do ktorej w gruncie rzeczy nie doszedlem.

Czy w przypadku diety strykte nisko-kalorycznej (mowimy tu o diecie powiedzmy 600kcal), scislym planem treningowym, oraz sporej suplementacji ( mowimy tu o Clenburexinie, BCAA, witaminach ), osiagne efekty w takim "cyklu"?

Nie bedzie sie nisko-kaloryczna dieta wiazac z Katabolizmem miesni, z zalozenia ze mocno suplementuje organizm aminokwasami z bcaa oraz norma bialkowa?

Prosze o odpowiedz i ewentualne przestrogi i rady, chetnie zaczerpne kazdej wiedzy.

Wiek - 22 lata
Wzrost 182cm
Waga 87 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 36399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297123
Przy diecie 600kcal spalisz więcej mięśni niż tłuszczu, suplementacja Ci nie pomoże. Daj powiedzmy 3000kcal na początku i zobacz jak będzie szło.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Czyli rozumiem zadne antykatoboliki nie pomoga tutaj ? 3000kcal rozumiem bez wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 36399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297123
Węgle daj do 3g/kg, białka gdzieś 2.5g/kg, reszta tłuszcze i jak waga będzie stała to stopniowo ucinaj węgle

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47902
białko do 2,5g to już szczytowo, a tłuszcze to energia także korzystaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki wielkie za pomoc, czyli mimo wszystko ze nie jestem przemeczony na treningach to cwiczac na tak nisko kalorycznej diecie pale tylko miesnie ? Dobrze to teraz rozumiem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie energetyczne.

Następny temat

FBW w domu.

injelly