SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc dla kulturystycznego zóltka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam.
Od 1 lutego w zamiarze mam uczęszczać na siłownie.
Wszystko przez kontuzje jaka doznałem. Przerwa w treningach pól roku. I przez święta na brzuszku sporo tłuszczu się zebrało.
Ogólnie celem mojego postanowienia noworocznego jest poprawa wyglądu mojej sylwetki na wakacje, nigdy nie miałem problemu ale kontuzja przyniosła paskudny wygląd brzucha. Z treningu chciałbym wyłączyć lub ograniczyć trening nóg.
Moim celem jest nie duże powiększenie torsu, ramion, przedramion, barków no i ten koszmarny brzuch, oraz wyrzeźbienie ich( barki, ramiona, brzuch przede wszystkim). A siedzeniem przed laptopem to mogę tylko się spaść.
Prosiłbym o wszelaką pomoc.
Treningi w klubie mam 3-5 raz w tygodniu.
Co robić, jak często, czy trening na siłowni może byc wykonany w dniu treningi piłkarskiego.
Dziękuje z góry ; )
Plan miłe widziany.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17/18

Waga: 70

Wzrost: 181

Cel treningowy: Troszke masy miesniowej, poprawa wygladu

Staż treningowy na słowni: sporadyczne(1 w miesiacu lub radziej) treningi w klubie

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: znajde sobie w dziale odżywianie

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: jeżeli beda konieczne lub przyspiesza efekty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Co to za kontuzja i co powiedział lekarz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Wycinana martiwca kosci piszczelowej. No ze po rehabilitacji mgoe wrocic do treningow. ale zaczlaem wczesniej po konsultacji z fizjioterapeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Czyli żadnych ćwiczeń na nogi nie możesz robić ? A jeśli możesz to jakich ćwiczeń masz unikać/jakie możesz robić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o poprawe planu

Następny temat

Borys_tsa- ku poprawie sylwetki

WHEY premium