SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

70

Wzrost

183

Cel treningowy

Wyrobić kaloryfer klatke i ręcę

Staż treningowy na siłowni

5 miesięcy + pół roku w domu

Uprawiane inne sporty

piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt na siłowni

Dieta

Ograniczam słodyczne i napoje słodzone do zera , staram sięjeść5 posiłków i spełniaćwymagania

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

wole oszczędzać żołądek

Zażywane suplementy

Trec Whey 100% i BCAA Xplode OLIMP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Cześć. Mam 17 lat ,184 wzrostu i ważę 70 kg . Szukam odpowiedzi na 3 ważne pytanie na które nie umiem sam sobie odpowiedzeć i liczę na waszą pomoc. Pierwsze z nich dotyczy kreatyny .w zeszłym roku chodziłem na siłownie 2 miesiące a przez ostatnie pół roku ćwiczyłem intensywnie w domu a od 2 miesięcy znowu chodzę na siłownie ćwiczę intensywnie co drugi dzień . Dotychczas stosowałem i w dalszym ciągu stosuje białko Treca Whey 100% oraz Aminokwasy BCAA Xplode OLIMPU . Białko pije 2 razy dziennie nie zależnie od dni treningowych , a BCAA zażywam jedynie przed i po treningu , w dni bez treningowe nie zażywam wcale. Teraz chce kupić kreatynę tylko nie iwem jaka będzie odpowiednia i zależy mi na tym alby po skończeniu jej stosowania mięśnie nie zmalały tylko cały czas ich masa i wielkość się utrzymywała . Drugie pytanie dotyczy mojego planu treningowego bo nie wiem czy dotychczas stosowany jest dobry . Plan rozkładam na 3 dni , w pierwszym dniu ćwiczę plecy i ręce , w drugim barki i nogi , i w trzecim klatkę i ręcę . Ostatnie pytanie dotyczy brzucha . Znacie jakieś dobre ćwiczenia na mówiącc wprost wyrobienia sobie kaloryfera ? Robie abs i jestem już przy 2 lvl ćwiczyć dalej czy zmienić coś ? Jak można szybko spalić tkanke tłuszczową z brzucha ? Dzięki i pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kreatyna na chwilę obecną nie jest dla Ciebie. Białko służy w celu uzupełnienia braków w Twojej diecie. Więc dieta to podstawa, musisz mieć nadwyżkę kaloryczną aby zacząć zyskiwać masę. ( Około 200 - 300 kcal na + )

Nie masz co spalać. Jesteś osobą o szczupłej budowie ciała. Najwyraźniej nie masz na tyle wyrobionych mięśni brzucha aby były one widoczne.

Wklej swój obecny przerabiany plan.

I podaj wyniki w podstawowych ćwiczeniach: Wyciskanie na klatkę, martwy ciąg, przysiad.
Nie chodzi o maksy tylko o obciążenie z jakim trenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
ok a co do kreatyny kiedy , dlaczego nie powinienem jej jeszcze zażywać ? Jakie są przeciwksazania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2749
kreatyna nie dla Ciebie bo przy dobrej diecie spokojnie będziesz rosnął bez niej. Wszystko zaczyna się od diety, suple takie jak kreta powinno się dokładać przy dłuższej stagnacji z dobrą dietą i treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
No dobrze ale jeśli zaczne jąbrać np. CM3 to mogą byćjakieś niechciałem efekty czy coś ? Dobra dieta jest praktycznie niemożliwa w moim przypadku , chodze do szkoły codziennie kończę o innej porze raz mam na 12 raz na 7 i trudno o regularne posiłki o określonej porze . Staram sięjeść6 posiłków dziennie w tym dwa duże typu kurczak z ryżem i warzywami . Na wieczór oczywiście twaróg z oliwą albo jajka z orzechami czo coś tego typu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie musisz jeść koniecznie regularnie. Musisz po prostu dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość kcal dla siebie, w ciągu dnia.

Kreatyna tym bardziej odpada. Dlaczego tak się uparłeś? Odpowiednie odżywianie, trening i będziesz rósł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2749
ja nie potrafię zrozumieć ludzi którzy na siłę wolą wziąć kreatynę czy inne suple żeby rosnąć. Ok, weźmiesz krete a po jej odłożeniu zaczniesz spadać przez słabą dietę. Micha to podstawa kolego. Ja też nie siedzę całymi dniami w domu. Wystarczy kupić pojemniki na jedzenie i spokojnie można odżywiać się w szkole. Ja do szkoły nawet grillowaną karkówkę przynosiłem to się aż ludzie dopieprzali do mojego pojemnika haha :D. Najważniejsze jest przełamać się i nie przejmować, że przez pierwszy tydzień będą docinki, potem zaczną Ci jedzenie wyżerać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
A znacie jakieś ćwiczenia solidne na brzuch ? Fajnie żebym sobie do wakacji chociaż mały kaloryfer zrobił . Nie wydaje wam sięże powinienem troche schudnąć żeby było bardziej kaloryfer widać? Co do kreatyny właśnie sięboje żeby po jej stosowaniu mięśnie nie zmalały ;/ Po prostu słyszałem że ona daje samą tkankę mięśniową 30% a nie tłuszczową .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6625
Kolego żeby mieć kaloryfer na brzuchu trzeba mieć mięśnie, których nie masz. Schudnąć jeszcze chcesz ? A jest to możliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
no jak siedze to jest tkanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6625
skórna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekoiks - redukcja na IF

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium