SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna fachowa porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
WItam
Chciałbym się dowiedzieć co sadzicie o takiej mieszance z góry mowie ze to nie pierwszy jest mój cykl. Może już ktoś robił taka mieszanke i może cos mi doradzi - obwodow z łapy zeszło mi trochę ale to raczej normalne?
Aktualnie teraz biore Boldenone + cypionate teraz dodałem oxandrolone przy drugich flakonach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
z góry dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33229 Napisanych postów 272073 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367524
a jakie jest pytanie?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
CO sadzicie o takiej kombinacji? I czego mogę się spodziewać po tym? bo na samym bodku i cypio forma była dobra a teraz dołozylem oxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33229 Napisanych postów 272073 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367524
połączenie jedno z popularniejszych,a reszta jest uzależniona juz od diety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bardzo zależy mi na zwiększeniu objętości łapy a mam z tym od jakiegoś czasu problem - zmieniałem plany treningowe i w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
jeśli odżywianie jest prawidłowe,to przyczyna leży pewnie w treningu albo masz dobrany zły plan treningowy,lub druga strona może za ciężko trenujesz łapy i są przetrenowane.Jeśli priorytetem są ręce to musisz taki plan treningowy wdrożyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mógłbyś mi w tym pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bądź doradzić byłbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
napisz mi jak jesz w ciągu dnia,jaki masz rozkład b/w/t oraz jakim treningiem lecisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
CO do jedzenia to trochę problem bo nie jem regularnie pracuje w systemie 4-bryg i gdy tylko mam okazje bądź możliwość to dopiero spozywam. co to jest ( b/w/t ) jest nowy tutaj. Teraz mam nowy trening :
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie jest za wcześnie?

Następny temat

Cykl clen + T3 + oxa - dawkowanie

Fruzelina