SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzeba pomoc geiner czy bialko+ weglowodan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
Siema wszykim mam maly problem mam nadzieje ze pomozecie. Wiec tak mam maly dylemat czy wybrac geinera ( Mass XXL czy Devill Mass) czy zakupic bilako i dorzucic do tego wegel np banany,rodzynki + zdrowe tluszcze.Jesli pytacie o diete to jest doipeta problem jest w tym ze zaczynam prace o 22:00 i pierwsza przerwe mam dopiero o 2:00 nie chce zeby przerwa miedzy posikami byla az tak duza a zaznacze ze posilek przed przed praca jem o kolo 21:15.
zgory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Witaj,
drugie wyjście będzie zdecydowanie lepsze
WPC + konwencjonalne źródło ww

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Drugie wyjscie ok, ale wcale ta przerwa jakaś wielka nie jest, ja jem pierwszy posiłek w domu o 6 rano a kolejny na przerwie o 11, potem kolejny o 15.30 i osttani ok 20.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
Dzięki wielkie za pomoc zastosuje się do rad pozdro pany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerywanie cyklu kreatynowego

Wiecej