SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowy - czy ujdzie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Zwracam się do ekspertów z zapytaniem czy taki posiłek zjedzony po treningu od biedy ujdzie. Pisze od "biedy" gdyż zdaje sobie sprawe że jest mało szybkowchłanialnego zwierzęcego białka. Niestety na te chwile nie mam skąd skombinować kuraka :) Poniżej foto z potreningu.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2550
Nie wiem czy powinienem sie wypowiadac ale dla mnie to jest za tlusto no i tak czy siak brakuje miesa!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
a gdzie bialko? chyba nie powiesz ze czerpiesz bialko z mleka:O PO 2 raczej tluszcze po treningu nie sa wskazane


Zmieniony przez - syntok w dniu 2012-05-14 15:26:41

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
Nie dość, że tłuszcze po trenie nie są wskazane to tłuszcze ze słonecznika nie są dobrym źródłem. Najlepszym posiłkiem po treningowym jest ryż,kasza, makaron, ziemniaki + jakieś mięso-ryba

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2550
Po treningu potrzebujesz energii w łatwo przyswajalnej formie i organizm nie jest nastawiony za bardzo na trawienie, a akurat wrzucasz dawkę tłuszczy z którymi musi się męczyć. Zreszta. Tak jak pisalem nie jestem zbyt ogarnienty w tym temacie nie bede robil spamu.... Zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Dzięki panowie. Będe musiał pomyśleć co by tu zmienic. A co powiecie na tuńczyka w wodzie + biała bułka lub chleb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
akurat slonecznik to fatalne tluszcze. tunczyk z puszki raz na jakis czas. pol litra mleka to tez przegięcie.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Ukulałem cośtakiego po treningu. Oceńcie myśle że już jest lepiej



Co Wy z tym tłuszczem ze słonecznika przecież on jest zdrowy.

Zmieniony przez - Lapson1 w dniu 2012-05-14 16:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
slonecznik zdrowy???? nie rozśmieszaj mnie. a co do posilku: czemu buly pszenne? lepiej dac grahamke/razowca, ale od bidy jak musi byc, to niech tak zostanie, ale na przyszlosc uloz cos lepszego: ziemniaki/ryz/kasza/makaron+mieso/ryba- nie z puszki

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
https://www.sfd.pl/SŁONECZNIK,_a_dieta__.-t454718.html Tak a propo słonecznika nie wiem skąd Wy macie info że są niezdrowe.
"lepiej dac grahamke/razowca," - węgle o niskim IG po treningu? Sprzeczne z tym co wyczytałem dzisiaj. Mowa jest o posiłku bezpośreednio po treningu a nie godzine czy dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba.

Następny temat

Pytanko.

WHEY premium