SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pot o silnej woni amoniaku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Co moze byc przyczyna.Po treningu na siłowni cuchne strasznie amoniakiem.Zapach jest bardzo intensywny.Moze powinienem isc od lekarza ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
A co jesz ? Jeżeli jesz dużo smażonych rzeczy, jakieś czipsy i inne takie ******ły, to Twój pot może trochę ***ać.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
poprostu jedni po treningu wala troche inni smierdza a inni je*** , morze jakis antyperspirant to chociarz pod pachami bys miał spokój a z tamtad nabardziej czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Raczej odzywiam sie dosc zdrowo.Jem roznorodnie w tym mieso plus jkais mass geiner nic poza tym.Cwczie bardzo intensywnie siłowo (trojboj) =antyperspirant tu nie pomoze po treningu jestem caly mokry a anty jest tylko pod pachy ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ja też jestem cały mokry po każdym treningu.
Prawie zawsze przed treningiem biorę prysznic. Jeżeli brakuje mi czasu, to zawsze myję się pod pachami, stopy i zęby. A już pachy i zęby to za***iste minimum. No i oczywiście zawsze świeża koszulka. Na trening biorę ze sobą ręcznik i w wolnych chwilach wycieram z siebie pot i syf z maty czy na czym tam akurat ćwiczę. Spróbuj.

EDIT: do tego piję sporo wody, myślę, że około 3l dziennie to minimum.

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2006-09-24 02:49:04

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
ja z doswiadczenia powiem moze ze ten zapach moze powodowac wlasnie woda;]a dokladniej jej sklad otoz na wakacjiach przezucilem sie na inna wode do tej pory wogole jej nie pilem po 3 dniach zapach przypominal butelke z amoniakiem a co bylo tego przyczyna zastanawialem sie 2 tygodnie az nie zaczolem pic kranowy i przestalo ****c
1

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Zapach amoniaku związany jest z przemianą metaboliczną białka. Zastanów się co jesz przed treningiem i jak jest ilośc białka w twojej diecie - może zbyt duża. Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metody leczniczego i profilaktycznego postępowania w walce z rozstępami

Następny temat

Żylaki...w nietypowym miejscu...

WHEY premium