SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje trenera personalnego - wojsko

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Witam !
Chciałbym zapytać w sprawie porad treningowych/oceny mojego treningu, ale zanim to zrobię to przedstawię całą historię.
Niedawno postanowiłem wybrać się do wojska gdy skończę technikum i rozpocząłem treningi w połowie Listopada. Na pierwszym wejściu na siłownie wykupiłem sobie trening personalny bo dowiedzieć się jak to ma wyglądać. Egzamin wojskowy na dwóch różnych uczelniach obejmuje 3 lub 5 kategorie tj. Bieg na 1000m, bieg na 50m i podciągnięcia na drążku. Natomiast na drugie są to bieg na 1000 m, 10 X 10m, przepłynięcie 50m i podciągnięcia. Zanim przyszedłem na siłownie wstąpiłem do MAXIMUSA by kupić coś co pomoże mi w dobrym wejściu w te treningi. Kupiłem wtedy BCA, CM3, Powd3r 2.0, powerpum nos, spalacz tłuszczu oraz carbo. Pan który to sprzedawał był bardzo miły i pomógł mi z dietą oraz treningami. Gdy razem z trenerem zobaczyliśmy listę ćwiczeń okazało się, że są to treningi typowo kulturystyczne. Doradzono mi bym zmienił treningi i zaczął używać linek TRX i trenować z ciężarem własnego ciała. Mój trening wygląda następująco : 10 - 15 min aerobowego treningu, potem rozgrzewka lekka na matach, 8-9 różnych ćwiczeń po 20 powtórzeń każdy na linkach trx (głównie górne parie mięśniowie, plecy itp.), wymachy z kettlebell'tami, pompki na pół piłce, Thrusters'y, podciągnięcia na drążku, 10 różnych ćwiczeń na brzuch oraz dużo ćwiczeń areobowych takie jak burpess, skakanka i przysiady. Zastanawiam się czy sposób jaki trenuje pomoże mi w dobrym przygotowaniu się do tych egzaminów. Mój tydzień wygląda tak : Poniedziałek 3 godziny siłowni, wtorek 2 godziny, środa 3, czwartek 3 i piątek 2. Weekendy robię przerwy i w te dni biegam/pływam. Jedyną maszynę jaką używam to ta która pomaga mi w podciąganiu się na drążku bym przygotował się dobrze do tych powtórzeń.
To wszystko sprawia, że poszukuję trenera personalnego, który mógłby wybrać się ze mną na siłownie i ocenić mój trening, doradzić mi czy dobrze postępuje, rozpisać nowe treningi, doradzić co robię źle, dlaczego tak powinno to być i chciał pomóc.
Pozdrawiam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Hej, ja mogę pomóc... Odezwij się pw

WSTAŃ I WALCZ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Herkules Inowrocław

Następny temat

Wyciskanie dla młodzieży - VII Zawody Power zaproszenie!

WHEY premium