SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje porady :))

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
Czesc mam 16 lat 38 w bicepsie 180 wzrostu i 76,5 kg wagi .... chodze na silownie od jakiegos roku i udalo mi sie osiagnac moja wage w rok od 60 kg . ale teraz cos sie zatrzymalo ... nie moge ani sie wyrzezbic ani zgubic brzucha ani podniesc sily ... Pomogli byscie mi dopasowac diete i podsunac jakis trening . ? uczeszczam na silownie 4 dni w tygodniu .
wielkie dzieki i pozdrawaim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
hmmm powedrowalem na inne forum i wedlug wyliczen innych ludzi uzyskalem wynik 2600 kcal w tym 152 g bialka 152 g wegli i 160 g tluszczy pozostajemi jadlospis i trening xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Przedstaw w dziale odżywiania swoją dotychczasową dietę z wyliczonym zapotrzebowaniem kcal i bilansem b/t/w, a ktoś z pewnością ją zweryfikuje pod kątem Twoich celów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
Jesli o to chodzi to jestem zielony xD mialbys jakis link ktory by mi pomogl w tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
PODWIESZONE WSZYSTKO MASZ JAK MASZ OCZY SPRAWNE TO ZNAJDZIESZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
a moja dotychczasowa dieta wygladala tak ze jadlem wysztko i o kazdej porze dnia i nocy . :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
i w tym jest problem.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Dokładnie, tu jest pies pogrzebany. Bez diety długo w tym sporcie nie pociągniesz, a zastój przyjdzie bardzo szybko. W dziale odżywiania na samej górze masz szereg tzw. tematów podwieszonych. Poczytaj, ułóż dietę pod siebie, ktoś to sprawdzi i ewentualnie poprawi.


Zmieniony przez - Radek_Bdg w dniu 2009-07-14 18:38:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
jak naraize to doczytalem sie ze potrzebuje 1800 kcal ja umre z glodu ;((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
ale nie wiem jak do tego deite rozpisac bo ja robie rozne treningi a pozatym czesta przed albo po treningu gram intensywnie w ping pong xDD po 11 setow . i to na 100 % powiem wam ze nawet gacie sa cale mokre od potu razem z rowem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
To niewątpliwie masz większe zapotrzebowanie kcal niż 1800. Daj sobie tydzień na zdobycie podstawowej wiedzy, pomału wszystko zacznie się rozjaśniać, nic na szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
a Ty Radek ile ćwiczysz może dasz mi do siebie jakis kontakt np gg to byś mi może to objaśnił jak masz chwilke ? bo na tym forum jets moze duzo wiedzy ale trudno przysfajalnej i wszscy duzo pisz ale bardziej wysmiewaja albo sydza sobie z mlodego czlowieka a mu nie pomoga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix - plan siłowy, prosze o ocene:)

Następny temat

hiit rano

WHEY premium