SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje porad na wyszczuplenie brzucha, pupy i ud.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Tak jak w temacie poszukuje porad na wyszczuplenie brzucha, pupy i ud. Jestem chłopakiem i mam 14 lat. Może poradzicie jakąś diete i ćwiczenia. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziękuje .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3987
a od czego są DZiały tj. Odżywianie, Odchudzanie...

ale ze masz 14 lat to polece to co zawsze wszyscy i tak polecają.. Nie jedz tak dużo jak teraz, zrezygnuj z fastfoodow, coli (itp), jest często w małych porcjach, dużo sie ruszaj tj, gra w piłke, rower, rolki, ganianie po podwórku itd. ćwiczenia jakie mi przychodzą na myśl, to takie w których wykorzystujemy masę własnego ciała tj. trening domatora (do znalezienia na forum), nie chwytaj sie za ciężary. Jesteś zbyt młody na specjalistyczne diety, które mogą tylko zaszkodzić!

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1760
Nie da sie zrzucic tluszczu z jednej czy dwoch czesci ciala ! fat leci rownomiernie z calego ciala.Trenuj z obciazeniem wlasnego ciala,Twoje cialo przechodzi teraz najwieksza metamorfoze.Jak kolega wyzej slusznie stwierdzil-ciezary nie sa z pewnoscia dla Ciebie,na zelastwo przydzie czas ;p a teraz biegaj,plywaj i cwicz z wlasnym cialem,byle nie za duzo..pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowo

Następny temat

pytania o mase

Shaker