SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuję ćwiczeń dla 15-latka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20
Witam, jestem nowym użytkownikiem mam 15 lat (w styczniu skończę) i ważę 84 kg, a mierzę 176cm. Od jakiegoś czasu zacząłem poważnie myśleć nad pewną zmianą w moim życiu. Od urodzenia cierpię na nadwagę. Zacząłem z nią walczyć dopiero w te wakacje. Dieta bez słodyczy, jasnego pieczywa etc. oraz bieganie przyniosły efekty. schudłem ok. 10 kg. Niestety, minął miesiąc, a ja przestałem biegać. Teraz ledwo trzymam dietę. Ale chcę się znowu w sobie zebrać. I tu mam pytanie, znacie jakieś ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu bez sprzętu ? Na siłownię mam zamiar iść w te wakacje. Proszę o pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
https://www.sfd.pl/DOMOWY_ATLAS_ĆWICZEŃ-t946176.html Tutaj masz cały atlas ćwiczeń w domu/ Myślę,że spokojnie ułożyć z tego trening.

Jeśli nie będziesz w stanie zrobić pompek to musisz sobie jakoś ułatwić czyli ,np pompki na kolanach a później utrudniaj prostując coraz bardziej nogi czy przenosząc większy ciężar na klatkę. To samo z podciągnięciami, super są negatywne podciągnięcia o których jest mnóstwo poradników na necie. Brzuszki zastąpić plankami lub zwykłymi spięciami ale na pewno nie jest tak źle. Na nogi oczywiście przysiady, możesz kombinować z głębokimi, albo z złączonymi nogami lub squat jumpy. Na ręce to pike push ups którymi też możesz manewrować z trudnością i podciąganie negatywnie podchwytem lub jak dasz rade to normalne.

Oczywiście pamiętaj o diecie, urozmaicaj ją lub zmieniaj zestawy i smaki to będzie łatwiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
musisz ogarnac miche tym bardziej jak piszesz ze masz sklonnosci do tycia sam trening nie wystarczy

masz nizej link z opisem jak nalezy sie do tego zabrac
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki suplementacji bez jakiejkolwiek diety

Następny temat

Plan treningowy do oceny - rozkład na 3 dni

WHEY premium