SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukiwany Dobry dietetyk do wyliczenia IF i ułożenia diety

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Witam wszystkich. Na forum zaglądam już jakiś czas ale teraz potrzebuję Waszej pomocy.

Niestety przez ostatni okres w życiu strasznie się zapuściłem waga +15 kg w górę. Od jakiegos czasu aktywnie spedzam czas każdego dnia a do tego siłownia 5x w tygodniu.

Niestety jak wiadomo samymi ćwiczeniami nic sie nie zrobi, dlatego też potrzebuję kogos kto ułoży mi dietę na podstawie wyliczeń pod IF. Słyszałem Bardzo dużo opini że jest to jeden z najbardziej skutecznych a zarazem nie tak radykalnych sposobów. Efekty potwierdziło bardzo dużo osób rónież tu na forum. Proszę o pomoc i kontakt osoby znające się na temacie. Oczywiście nie oczekuje tej pomocy za darmo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
witam poczytaj troszkę tematów w dziale moze temat sam ci się nakresli.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Może z naszą pomocą spróbujesz sam coś pod siebie, indywidualnie ułożyć?
Jeśli nie, to na pewno pomogą eksperci z potreningu.pl

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART]Jak zakończyc dietę?

Następny temat

Zrzucenie oponek w domowych warunkach

WHEY premium