SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postanowienie na wielki post-redukcja. Mam kilka wątpliwości.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
sprawdziłem i nic nowego nie przyszło.

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
do peepeeka pisalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
okk

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
Chciałbym się podzielić efektami redukcji po wielkim poście. Trwało jakies 46 dni.
Waga 80 kg (-5)
Pas 91 (-7cm)
Bic niecałe 35 :( -1cm chociaz...
klatka 96 (-8)
Ogólnie to szału nie ma ale też nie jest źle. Ubrania zrobiły sie luźniejsze, ludzie mówią że schudłem tak więc motywacja do dalszej pracy jest. Kolejny Cel-do sierpnia zejść do 84 w pasie i zlikwidować całkiem suty odstającę :)
Zdjęcia w niebieskich spodenkach były robione po treningu, dlatego troszeczkę lepiej sie na nich prezentuje.













kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Idziesz w dobrą stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
witam ponowne. Własnie skończyłem szkołe, bo chodzę do klasy maturalnej i chciałbym zmienić plan. Bede miał teraz więcej czasu. I myśłałem nad tym żeby ułożyć plan 4-5 dniowy. Tak jak do tej pory miałem 3x tyg Fbw, w którym jedna sesja trwała 2h albo i więcej. To chciałbym to rozłożyć na np 5 treningów po 1h jedna sesja. Na redukcji może być zwykły split?
Myślałem nad takim planem z naciskiem na łapy ponieważ odstają mi one od reszty... Po za tym chciałbym zwiększyć codzienny wysiłek, ponieważ cm już nie lecą tak ładnie jak wcześniej.
Poniedziałek
Klata
+
przedramię
abs
Aero 20 min
Wtorek
bic tric
+
przedramie
abs
aero 20 min
Środa-tylko aero 40 min
Czwartek
plecy
+
przedramie
abs
Aero 20 min
Piątek
Nogi
+
przedramie
abs
Aero 20 min
Sobota
bic+tric
+
przedramie
abs
Kurde nie wiem gdzie do tego wsadzić bary, kaptury. Do bica i trica może być?
Co o tym myślicie?


Zmieniony przez - kwiczek2 w dniu 2012-04-23 12:53:53

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Za dużo tego przedramienia
Ręce też raz w tyg wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
Gdzieś kiedyś czytałem że przedramię sie szybko regeneruje i można je często robić.

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Ale przedramie mocno pracuje podczas treningu innych partii więc nie ma takiej potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
j/w
ja robie jedno cwiczenie raz w tyg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybki plan, zamiennik zamiast silowni

Następny temat

Ćwiczenia na rzeźbienie brzucha

WHEY premium