SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postanowienia/plany noworoczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Moje plany noworoczne to robienie masy do marca potem dwa tyg wprowadzenia na CKD i gdzies 6-10tyg na UD2.0 a potem low-carbo z bilansem 0 na podtrzymanie do wakacji i do konca wakacji a potem masa na low-carbo.

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
to ja napisze moje hardcory z przeszłosci :

75 przysiadow z 37,5kg <--wiem ze to nie duzy ciezar ale dla mnie to byl hardcore bom słabeusz , zalozcie jakies 45-50% ciezaru max i heja przysiady do upadlego to jest hardcore ...

jeszcze dosc ciekawie sie czulem po super serii przysiady-przenoszenie (po 16 powt) oraz odrazu po tym martwy na prostych ... (krotkie przerwy)

hmm keidys tez wpadlem na genialny pomysl zeby cwiczyc cale cialo w 1 dniu, wybralem 10 najciezszych cwiczen na kazda partie (wszystko ze sztanga) i robilem po 5 serii kazdego z krotkimi przerwami i dosc duzym ciezarem czyli lacznie 50 serii w max 70minut ( w sumie nawet efekty byly...)


a co do przyszlych hardcorow to kminie nad kretka i do tego dieta 5000kcal, ew 4500 ale watpie ze na tym bede tyc:/, teraz wlasnie zaczne chyba te 4500 sprawdzac i od nowego roku 5000, kupie sobie b12, citro pepsin i moze magnuma megabola coby mi sie jesc to wszystko chcialo bo przy 4000kcal juz czuje sie ciagle najedzony mimo ze nie tyje...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Ja tam nic nie zmieniam.

Tylko dalej jadę do 8% bf, ~80 kg i 60 mmol/kg VO2max hrhr

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mietas 6g czystego epa i dha = 20 g fish oil concentrat = 20 kapsow po 1000mg lub 40 kapsow po 500mg (galomega,olimp) to malo napewno nei jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nawet za duzo moim zdaniem.
a olejek lniany bee?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
a moje plany... hmmmm

zejsc do 14-15%
do wymarzonego wygladu brzuszka
i do pewniej liczby cm&kg

... za co zaraz dostane opr

a pozatym... zdac mature, dostac sie na studia i miec wspaniale wakacje

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
to jak z tymi zdjeciami Qazar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój plan na przyszły rok to więcej panienek "wykochać" niż w tym, no i jak zdrowie pozwoli wypić więcej piwa i wreszcie to mniej ważne: dotrwać jakiś cykl kreatynowy w abstynencji :) reszta się nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
teraz to musze jakos kombinowąc eby służby nie mieć na nocke w sylwka bo an dzień dzisiejszy mam i szlak meni trafia

a od stycznia jade ostro z CKD bądź TKD bo miałem po wakacjach wrucic na diete ale sie nie dało mam nadzieje ze od stycznia jakoś wytrzymm bez imprez i zrzuce reszte fatu a potem jakąś mase się zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
to jak z tymi zdjeciami Qazar?

Nie no - on ma KOBIETE tzn dziewczynke))) ale woli plec przeciwna

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-11 09:44:31

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do specjalistów z odżywiania

Następny temat

Dieta do oglądnięcia i oceny

WHEY premium