SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiadanie tatuażu w Pracy. Opinie .

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Witam. Chciałbym uslyszeć opinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawca ludzi ktorzy posiadają tatuaze w widocznych miejscach np. dlonie przedramie kark szyja . Czy mieliscie problemy ze znalezieniem pracy , oraz czy bylby dlawas problem jelsi jestescie pracodawcami gdyby kandyat na pracownika w waszej firmie mial tatuaz ?

Nie chdozi mi o tatuaze kryminalne tylko takie ze studia zrobione profesjonalnie.

Aby wygrać trzeba grać....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ja nie mam tatuazu ale moze kiedys sobie zrobie , choc planuje w miejscu niewidocznym dla wiekszosci Natomiast jesli bylabym pracodawca, tatuaz nie mial by nic wspolnego z tym czy dana osoba dostanie prace czy nie.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pracuję w rekrutacji i powiem tak: dużo zależy od charakteru pracy, jeśli miałaby być zwiazana z kontaktami z klientem to tatuaż w widocznym miejscu może stanowić problem. Ludzie różnie reagują na takie rzeczy, dlatego wszelka ekstrwagancja nie jest dobrze widziana. Natomiast w przypadku stanowisk mało eksponowanych, nie mówiąc o pracy fizycznej, nie powinno to mieć znaczenia.

U nas biurze sporo osób ma tatuaże ale generalnie w miejscach mało widocznych lub przynajmniej możliwych do zakrycia, tak jest na pewno bezpieczniej. Mnie się marzy jakiś kwiatowo - tribalowy motyw wzdłuż kręgosłupa

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-08-14 20:41:44

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
Mam podobny problem bo chcialem wytatuowac caly bark. Studiuje fizjoterapie wiec kontakt z ludzmi nieunikniony bedzie. Kazdy mi odradza ten tatuaz bo fakt kto przyjdzie do przypakowanego wydziarganego krotko scietego kolesia na masaz? Umre z glodu pozniej:P

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Właśnie wszystko zależy od charakteru pracy. powtórzę stary oklepany tekst "Po co później żałować?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
niestety polacy musza popracowac jeszcze duzo nad tolerancja. Dla mnie na przyklad nie ma roznicy czy lekarz ktory dobrze leczy ma tatuaz i czy jak ide do sklepu to kobieta z tatuazem i kolczykami mnie obsluguje. Najwazniejsze zeby byc fachowcem w tym co sie robi.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
niestety jeszcze wiele wiele osob patrzy na to jak kto wyglada, czy ma tattoo czy kolczyki. Wiele razy bylem pytany czy siedzialem w wiezieniu bo mam 4 tatuaze i ogolona glowe . ludzie boja sie nawiazywac kontakt z osobami "wyrózniajacymi" sie. Chociaz np tatuaze czy kolczyki staja sie juz codziennoscia musi jednak minac jeszcze kilka ładnych lat by Polacy przestali oceniac ludzi po ich wygladzie.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Niestety u nas wyrobił sie stereotyp tatuaż=kryminał ale to na szczęście zanika a u młodych to w ogóle prawie nie występuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
podczas ostatniego pobytu w PL wlasnie kilka mlodych osob w wieku 18-25 pytalo mnie o tatuaz i o wiezienie wiec to nie tak do konca prawda, ze tylko osoby starsze kojarza to z kryminałem. Znam wiele osob po 40-tce bardzo przychylnie patrzacych na "rysunki" na ciele.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
podczas ostatniego pobytu w PL wlasnie kilka mlodych osob w wieku 18-25 pytalo mnie o tatuaz

no dobra czy;i krótko mówiąc tatuaż w Polsce utrudnia życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
niestety tak choc to sie zmienia. Lecz jeszcze daleka droga do tolerancji.

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bolą mnie oczy od światła?

Następny temat

Nastawianie kręgosłupa-co dalej?Proszę o Pomoc

WHEY premium