SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki kulturystyczne by Jabi - Gotuj z Trec Team'em

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jabi masz moze jakies fajne przepisy z makaronem ?? np makaron z kurczakiem/wołowina itp zeby fajnie wchodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
siema
jakie te miesko wolowe konkretnie miales kilka stron wczesniej? co mam powiedziec w sklepie zeby takie dostac? kobiety nigdy nie wiedza jak mowie ze chce wolowine na steka, sam tez nie wiem :)

Zmieniony przez - pogromca0 w dniu 2011-11-03 23:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
czytaj uważnie, pisaliśmy, jakie mięso nadaje się na stejka najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cześć, tutaj masz jak wygląda rozkład mięsa wołowego i do czego jaki kawałek się najlepiej nadaje.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wołowina

Ja lubię natomiast udziec wołowy, tylko trzeba trafić na miękki kawałek.

Z przyprawami też musisz pokombinować, bo jak widzisz parę stron wcześniej każdy lubi co innego.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
Dzieki

Co do tego grilla. Kiedy go myjesz, nie martiwsz sie ze woda gdzies tam wleci "na teren" tego urzadzenia elektrycznego do ktorego podlaczamy kabel? Mi przy myciu woda leje sie wszedzie i tak lekko sie obawiam, ze to moze byc niebezpieczne, moze cos powiesz nt mycia i podejscia do tego? Pozdrawiam

Pitbull - no wlasnie czytalem i kupilem rostbef i zaj**iscie zujace bylo, slabo sie to jadlo :(

Zmieniony przez - pogromca0 w dniu 2011-11-05 01:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
nie bo cała elektro jest w termostacie,a go się wyjmuje z grilla, poza tym, nie myje go pod kranem wystarczy wilgotną szmatką przemyć, a najlepiej jak jest jeszcze ciepły zdjąć pozostałości drewniana łopatką, a później wilgotną szmatką przetrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
pogromca0

Pitbull - no wlasnie czytalem i kupilem rostbef i zaj**iscie zujace bylo, slabo sie to jadlo :(



Musiałeś zyebać przyrządzenie. Opisz dokładnie jak robisz stejka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
Jestem przekonany ze robie zle,ale bede Ci dozgonnie wdzieczny jak dzieki Tobie wkoncu zrobie takiego o jakim marze od daaaaaaawna :)

Kupilem ten grill, o ktorym byla mowa kilka stron wczesniej. Przyprawiam go ziolami+pieprzem (nie sole przed grillowaniem) i wrzucam na grill na 4ty stopien. 3-4 min z jednej strony i pozniej z drugiej. Mieso tez nie wychodzi taki fajne ciemne jak u Jabiego na zdjeciu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
no to jeszcze pytanie gdzie kupiłeś ten rostbef, bo do wołowiny w niektórych marketach nawet nie podchodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Stary, to nie pomogę Ci, jeśli robisz na tym grilu... Jeśli jednak chcesz zjeść pysznego miękkiego stejka z polskiej wołowiny, to ja znam jeden sposób tylko. Na rozgrzaną na max patelnię wrzucasz mięso. Obsmażasz z obu stron po 1 min i odrazu wrzucasz do piekarnika rozgrzanego do 220 stopni na 3-4min, w zależności, czy chcesz mieć krwistego, czy półkrwitego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietetyczne Muffiny z bananem

Następny temat

ryba+ser+przyprawy=kolacja LOW CARB!!! ;)

WHEY premium