SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki co 2h ektomorfik??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
Witam.Mam taki problem, otóż pierwszy posiłek zjadam o godzinie 11 i jestem ektomorfikiem, czy jest możliwość żebym jadł mniejsze posiłki, ale za to co 2h a nie 3h jak zazwyczaj się poleca?Z bilansem kaloryczności napewno osiągnę wymagane 3000kcal czy to jednak dodatkowo nie nakręci mojego metabolizmu, który i tak jest za szybki i stąd te obawy?(Pytam bo dla osoby chorej na refluks w moim przypadku jest to jedyne wyjście i nie chcę jeszcze bardziej schudnąć, na diecie dla normalnego zdrowego człowieka się dobrze orientuję)Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz jeść oczywiście jak piszesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
Rozumiem właśnie, że podstawą jest dostarczenie odpowiedniej ilości kcal i reszta się nie liczy tak?Dzięki wielkie za pomoc bo już nie dawałem rady a do 11 ciągle wymioty, albo inne pozbywanie się posiłku;/...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753518
Reszta oczywiscie tez sie liczyc. Nie wystarczy dostarczyc odp ilosci kcal. To jest podstawa ale sa inne wazne szczegoly.

Zmieniony przez - domer w dniu 2010-12-06 20:11:23

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
Muszę przyznać, że samopoczucie dużo lepsze jeśli jem co 2h, ponieważ organizm na bierząco wykorzystuje kalorie tylko właśnie się obawiam czy to nie przyspieszy dodatkowo metabolizmu i cały czas będę czuł się głodny:-/...A jakie jeszcze inne szczegóły miałeś na myśli?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Zandar jest dużo indywidualnych czynników czasem niekoniecznie zależnych od Nas, jesli nie masz możliwości inczej próbuj co 2 godziny jeśli chcesz dojść do celu.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta na masę

Wiecej