SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 30
Witam !
Zacząłem chodzić na siłownie (już ponad miesiąc) 3-4 razy w tygodniu . Tylko w tym problem, że nie mam diety :(
Moje pytanie brzmi czy możecie mi ułożyć posiłki np. ile czego na śniadanie i jakie produkty itp.
Wzrost - 186cm
Waga - 64kg + zero zbędnego tłuszczu
Wiek - 15,5 roku
Mam bardzo szybką przemianę materii i ciężko mi jest przytyć, choćby nie wiem co robił za cholerę nie mogę :(

Ps. Szukałem takich tematów ale nie ma tego co mnie tak najbardziej interesuje. Jeśli już był taki temat z góry przepraszam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340441
http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html czytaj, rozpisz sam i daj do poprawy.
Diet tu nie układamy, a jedynie poprawiamy twórczość własną. Jeżeli chcesz by ktoś zrobił to za Ciebie, musisz liczyć się z płatnymi usługami - trenerzy/dietetycy udzielający się na sfd – większość moderatorów(kontakty w podpisach), lub płatna usługa potreningu.pl.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę i problem z jedzeniem.

Następny temat

Spasłem się czyli zimowa redukcja

WPC zestaw