SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przedtreningowy i potreningowy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4752
Jak zwykle czytalem o tym troche i dalej niewiele o tym wiem.
Na silownie chodze jakies 2 miesiace. Schudlem przez to 2kg, stracilem kolo 5-6cm w pasie. Takie efekty mnie zadowalają.
Jednak nie widzę jakichs wiekszych efektow jesli chodzi o przybranie masy miesniowej. Jestem silniejszy, ale tego nie widac.
Nie stosuje zadnej diety. Jem to co zawsze jadlem, ograniczajac tylko slodycze. Pomyslalem wiec o posilku przedtreningowym i potreningowym. Chcialbym, zeby ta strata cm w pasie nadal sie utrzymywala (i najlepiej zeby sie powiekszala) I wiem, ze bez tych posilkow raczej tak bedzie. Ale chcialbym tez przybrac troche masy miesniowej.
Moge jesc posilek przetreningowy tak gdzies 1,5h przed silownia i wczesniej. Czytalem duzo o kurczaku i ryzu, ale zalezy mi na czyms takim co bym mogl szybko przygotowac i raczej bez gotowania. Platki owsiane i ryz naturalny bylby w porzadku?
Myslalem zeby po treningu jesc banany, patrzylem tez na ryz (wafle) i to tez biore pod uwage.
Jest jakis sens to wprowadzac? Nie chce zeby to tracenie cm w pasie sie zatrzymalo. Miesnie rosna tak czy inaczej troche, ale milo by bylo jakby sie to dalo jakos wspomoc.
Zadne kreatyny itd poki co nie wchodza w gre.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
hmm no piszesz glownie o weglowodanach , generalnie jak chcesz nabrac miesni a dalej tracic brzucho to sproboj dostarczac 2,2 grama białka na kg ciała ; 4,5 gr weglowodanow na kg i ok. 0,8g tłuszczy na kg ciała , jesli chodzi o posilki przed treningiem to weglowodany jak najbardziej , po silownie pierwsze pol godziny zadbaj o dostarczenie takze weglowodanow a przez kolejne pol godziny (czyli do godziny po treningu) postaraj sie jakies szybkoprzyswajalne białka (najlpeiej pierś z kurczaka czy jakas chuda rybka jak np panga), poczytaj jeszcze troche forum a znajdziesz duzo odpowiednich dla siebie diet;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
a jaką mase ty chciałes zrobic w 2 miesiące ? szczegolnie bez diety - poczytaj , poszukaj a jak nie znajdziesz odpowiedzi to dopiero wtedy zakładaj nowy temat

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4752
Ja nie napisalem ze chce nabrac jakiejs tam masy tylko ze nie chce tyć po wprowadzeniu dodatkowych posiłkow.
O cala diete mi nie chodzi, chodzi mi natomiast tylko o te posilki. No chyba ze one wynikaja wlasnie z jakiejs diety. Mam tez problem co ja w koncu mam szukac. Tak naprawde to co ja chce to takie niewiadomo co. Chce nabrac masy miesniowej, a stracic tluszcz. Szukac wiec cos o redukcji? I tam tych posilkow?
Ale tak konkretnie to jogurt z platkami przed bylby dobry? I banany po?

Zdecydowalem dodac to co ja jem. Wiem, ze pewnie sie to do niczego nie nadaje, ale moze bedzie to jakas pomoc w odpowiedzi na moje pytanie ktore zadalem powyzej

1. chleb razowy - ok 55g
ogórek - kilka plasterków
pomidor - to samo

2. filet z kurczaka - 100g
mizeria (wiec ogorki i smietana)- 50g
ziemniaki -

3. I tutaj chcialbym dac posilek przetreningowy, tak jakas godzine przed silownia
jogurt naturalny 100g (albo twaróg?)
ryż 50g

4. Potreningowy
Myslalem zeby od razu po wyjsciu z silowni jesc banana, a potem potreningowy zrobic jako kolacje. A kolacje jem podobna do sniadania, z tym ze zazwyczaj dodaje do tego jakas wedline. Z indyka zazwyczaj. Ser zolty tez czasem sie znajdzie.
Wracam z silowni kolo 21, wiec chcialbym zeby posilek potreningowy byl polaczony z kolacja, a jak nie to zeby byl jakis taki prosty do przygotowania, zeby sie dalo go zjesc nawet jeszcze na silowni. Pewnie za duzo wymagam :)

Zmieniony przez - ble1988 w dniu 2007-04-01 17:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
tak jak napisałes wyzej - do niczego sie to nie nadaje

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase/Dobra czy zła/Czekam na poprawki

Następny temat

Dieta niskokaloryczna do sprawdzenia

WHEY premium