SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przed i po treningowy...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3258
Mam dylemat co do posiłku przed treningowego...
Nie wiem co lepsze płatki owsiane z mlekiem i rodzynkami czy "spaghetti" 1 garść(ok. 50g) ugotowanego długiego makaronu z sosem(Sos sam robię albo też kupny)

Po treningu od razu przygotowując posiłek zajadam przy okazji wafle ryżowe, przygotowuje pierś kurczaka smażoną na patelni i ryż brązowy gotowany. Do tego jakaś sałatka z sałaty i pomidorów polana oliwą.
Bądźcie wyrozumiali ;D
(Jeśli nie ten dział to sory)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8898 Napisanych postów 152312 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199337
oba ch**owe

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 18:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3259
Kupny sos be. Makaron z mąki durum + mięsko, średnia ilość warzyw i tłuszczu. Po treningi zaleca się węgle o wysokim IG, czyli makaron zwykły, biały ryż czy ziemniaki, do tego ok 30 g białka i jechana.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3258
to do przed treningowego dam spaghetti i sos z warzywami, miesem. Do tego po jedzeniu zjem banana...
Nie wiem co dac do po treningowego... Poleccie coś do obu bo nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8898 Napisanych postów 152312 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki. A przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
moze byc te spagetti ale z miesiem i wlasnym sosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki wielkie. Sogi beda...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie się do nabrania masy

Następny temat

Redukcja prosze o pomoc !!!

Wheya