SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek po treningu (przed snem)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267
Witam.

Przeglądałem trochę forum i nie udało mi się znaleźć dobrej odp. na nurtujące mnie pytanie.

Ze względu na wykonywany zawód nie mogę ćwiczyć w godzinach popołudniowych i mój trening odbywa się bardzo często późnym wieczorem.

Chciałbym troszeczkę zredukować tłuszcz + sprawić, żeby mój wieczorny trening nie poszedł na marne i dał jakieś efekty.

Istnieje też opinia, że nie można redukując tłuszczu budować masy ;) Jak w takim razie dobrać dietę wieczorem (godzina - dwie) przed snem, aby zrzucić trochę zbędnego tłuszczu i nabrać odrobinę masy mięśniowej?

Możecie też podrzucić jakiś pomysł na posiłek przed treningowy, bo pewnie w moim przypadku też on będzie miał ogromne znaczenie.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w posiłku przed treningowym jak i po treningowym dobre źródło węglowodanów polecam kaszę gryczaną z mięsem lub rybą po treningu także przy pdopowiedniej ilości kalorii i diecie nie masz się czego obawiać pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie na temat jedzenia.

Następny temat

Paleo dieta.

WHEY premium