SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek po treningu - jajecznica

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5699
Cześć. Chcę jajecznicę z pierwszego posiłku przenieść na ostatni, jednocześnie bedzie to potreningowy.

Czy to nie problem ?
Na śniadanie bym wstawił za to makaron warzywa i mieso.
Po prostu na śniadanie ciężko mi zjeść jajka gotowane w pracy albo jajecznicę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
Tutaj to już zdecydowanie kwestia indywidualna osobiście nie wyobrażam sobie zjeść jajecznicy i iść robić choćby ciężki trening nog, a nawet jakiś mniej wymagający - jestem pewny, że po kwadransie zaczeloby mnie "mulic" na żołądku i na pewno spadł by performance treningowy, ale uważam, że warto osobiście sprawdzić na sobie różne schematy i jeśli nam coś służy to czemu by tak nie robić, nawet jeśli jest to sprzeczne z utartymi schematami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Żaden problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5699
Dzięki z odpowiedź.

Pytam bo coś kiedyś widziałem że odradzano tłuszczy po treningu ,czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 109
na snaidanie zjedz platki owsiane 2lyzki ostropezu lyzka siemie lniane i nasion chio do tego daj 7 daktyli albo 150 gr borowek
a na kolacje mozesz wzions 70 gr tunczyka plus lyzeczke 5 gr oleju lnianego albo serek wiejski 200 gr 10 ml oleju albo 3 jaja masz duzy wybor albo odzywke biualkowa 35 gr oczywiscie wiek staz cel zalezy co chcesz osiagnac odzywke bym nie polecal na poczatek wystraczy dobre jedzenie plus mineraly i dobrze ulozyny plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 109
nie wiem jaki masz cel masa redukcja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 109
jak redukcje dozuc ocet jablkowy 2 lyzki po przebudzeniu wypij z woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Zostaw te głupoty dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32808 Napisanych postów 22960 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277539
@ gruby100 nie rób chłopakowi zamieszania takimi poradami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Myślę, że zadając to pytanie, nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego w jaki sposób należy odpowiednio zbilansować swoją dietę i na jakich zalecanych źródłach składników odżywczych bazować.

Zdrowe odżywianie nie polega na ustaleniu szablonu i jedzeniu według niego codziennie, tak jak Ty sugerujesz np. jajecznica wieczorem. Do wyboru masz wiele zalecanych źródeł składników odżywczych i na ich podstawie z dnia na dzień komponujesz takie posiłki, na jakie masz w danej chwili ochotę, a nie codziennie to samo przez całe życie.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5699
Yhm. Rozumiem. Czyli nie muszę np.na redukcji teraz jeść makaronu i ryżu brązowego tylko moge wziąć makaron "jasny" ale z przenicy durum i ryz paraboiled ? Akurat te najbardziej lubię. A brązowe to trochę jakbym jad to bo musze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
M12345
Yhm. Rozumiem. Czyli nie muszę np.na redukcji teraz jeść makaronu i ryżu brązowego tylko moge wziąć makaron "jasny" ale z przenicy durum i ryz paraboiled ? Akurat te najbardziej lubię. A brązowe to trochę jakbym jad to bo musze .


Marginalna różnica ja osobiście unikam produktów które się długo trawią bo chodzę cały czas wzdęty tylko ja mam schemat żywieniowy posiłek co 3/4h więc też trochę inaczej.
Generalnie kalorie się liczą można jeść wszystko grunt żeby dostarczać witaminy z owoców i warzyw
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium