SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pory przyjmowania kreatyny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Tydzień temu zacząłem brać kreatynę. Ponieważ według wzotu 0,03g/kg masy ciała wychodzi mi 2g, więc biorę około 3-4 . Chodzi mi o to kiedy brać. W dni treningowe biorę 3-4g do drinka przedtreningowego. W dni beztreningowe biorę te 3-4g rano, na czczo. Przy okazji pytanie czy ile trzeba odczekać z jedzieniem musli na mleku po wzięciu kretki. Czy może w ogóle nie trzeba? Jest jeszcze problem dni, w które mam treningi JKD. Narazie brałem koło 2g rano na czczo i 2g przed wyjściem na trening. Czy tak może zostać, czy lepiej jakoś inaczej poukładac przyjmowanie kreatyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
moze zostac
po co w dzien JKD 2 razy chcesz brac ?
nasyciles sie kreatyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Ponieważ nie wiedziałem czy to potraktować jako dzień treningowy czy wolny, więc biorę i na czczo, i przed treningiem po połowie dziennej porcji . Ale jeśli lepiej brać całość na czczo lub całość przed JKD, to nie widzę problemu, żeby to zmienić
Nie robiłem fazy nasycenia, za dużo się naczytałem, że nie ma ona najmniejszego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamknij oczy wybierz dowolny temat w AD; bedzie o kreatynie;
poszukaj zanim zakladasz nowy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Doskonale o tym wiem, ale w żadnym temacie, który dotyczy pór przyjmowania kreatyny nie ma jak najlepiej ją przyjmować w dni, w które są treningi inne niż siłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jest - tyle ze niekiedy mozesz tarfic na post w ktorym trzeba czytac miedzy wierszami - a w ktorym pisze ze niewazne jaka pora - i tak bedzie pewno dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
prosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst- ocena programu

Następny temat

odchudzanie na silowni

Wiecej