SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranny apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 426
Witam, mam problem. Otóż rano nie za bardzo podchodzi mi jedzenie, mam bardzo mały apetyt w tej sferze dnia. Jedyne co mogę przełknąć to płatki kukurydziane/owsiane z ledwością, zwłaszcza to drugie. Czy to jest jakiś nietypowy problem ? Przeważnie śpie 7-9h dziennie, rano zawsze jestem zmęczony i nieprzytomny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
zwiększ czas regeneracji do 8-10 godzin spozywaj wiecej witamin i minerałow, ok 30 minut przed pierwszym posiłkiem wypij sobie wode

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19721
Wiekszosc osób ma pewnie ten sam problem rano. Poczekaj az zgłodniejesz ,albo napij sie czegos to sprawi ze zachce Ci sie jesc

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie normą jest wypicie po przebudzeniu 2-3 szklanek wody. Potem, po 30 minutach taki głód mi się włącza, że wszystko bym zjadł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Masowa do oceny i korekty

Następny temat

DIeta do poprawki

WHEY premium