SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady plus pierwszy trening.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Witam! Potrzebuje masy porad odnosnie treningu diety etc. Mam mozliwosc cwiczyc 5 dni w tyg na silowni szkolnej i 2 dni na sprzecie domowym ( Drążek, Ławka z modlitewnikiem sztanga lamana, prosta plus dwie sztangietki, obciazenie 110kg) Pomierzylem sie porobilem zdjecia i juz mowie o co mi chodzi. Chcialbym o ile to mozliwe :) Zrzucic te moje mega nogi i odchudzic jeszcze wieksza "dupke" i troche popracowac nad gora nie duzo masy bardziej rzezba. Widzialem ze kolega z posta nizej ma podobny problem lecz rozni sie u nas waga ilosc czasu ktory mozemy poswiecic na trening/cwiczenia.

Płeć Mężczyzna
Wiek 21 l.
Wzrost 178cm
Waga 81kg
Staż treningowy na siłowni 2 lata temu robilem Fbw ale po 4tym tygodniu dopadla mnie sesja i skonczyl sie zapał
Uprawiane inne sporty Zdarza sie siatkowka (mam dostep do sali na wf i jak dobiore sobie zajecia to do ludzi)
Dieta Prosilbym o porade
Przeciwwskazania medyczne brak

Wymiary :
-Klatka 95cm
-Talia 85cm
-Pas 92cm
-Udo 61cm
-Łydka 42cm
-Ramie 34cm
-Przedramie 27cm

Czego bym nie chcial po cwiczeniach osiagnac : Nie chcialbym miec takiej figury ala gruszka. Duza klata waski w tali i duza dupa. Raczej zalezy mi na czyms bardziej albo mniejszym albo proporcjonalnym.

Z gory dziekuje forumowiczom za pomoc i pozdrawiam


Trzeba tylko chciec!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
dokładniej opisz do czego dążysz :) Poprzeglądaj dokładnie tematy, ja na Twoim miejscu postarałbym się o dietę, zrobił fbw przez jakiś czas (2,3 razy w tygodniu) a potem sprecyzował plany

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Zalezy mi na redukcji masy od pasa w dol i na zarysowaniu gory głównie ;)

Trzeba tylko chciec!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
Redukcja- dieta plus aeroby, do tego fbw 2,3 razy w tygodniu i poprawi się też góra. Ćwicząc na ciężarach tłuszczu nie zgubisz niestety :(

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Basen to dobry pomysl? Kiedy chodzic jak tak :) Zastanawialem sie nad ATC tez moze byc zamiennie do FBW?

Zmieniony przez - komandore w dniu 2012-01-30 18:38:04

Trzeba tylko chciec!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
Wszystko jest dobrym pomysłem o ile na Ciebie działa. Jeżeli czujesz, ze coś przynosi efekt i Cię cieszy to się tego trzymaj, jeżeli jest wręcz odwrotnie to zmieniasz formę treningu. Może być basen, może być bieganie, może być rower- zależy od Twojego gustu i od tego co przyniesie największy skutek. Jeżeli masz odpowiednią motywację i trochę determinacji, nie będzie problemu :)

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w najbliższym czasie

Następny temat

10 podciągnięć nachwytem od zera w 20 dni.

WHEY premium