SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady nie od parady :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Przeczytałem już "kilka wątków i w "kilku" się wypowiedziałem :)
Te z uważam, że najpierw search a później temat. I też uważam, że leniwym STOP :)

Ale tak sobie pomyślałem, że niema (może nie znalazłem :) ) lighttematu dla ligtżyjących :)

Fajnie jakby ten post (lub podajcie linka) służył prostym pytaniom i mądrym odpowiedziom. '

To może ja zaczne...

1.W wielu tematach, piszecie, że wieczorem dobrze jeść np tuńczyka z serem odchudzonym i oliwą. Często ta oliwa się na wieczór przewija w postach...z kontekstu wynika mi, że chodzi o spowolnienie wchłaniania, czy o regulowanie ilości kwasów jednonienasyconych?? I po co to spowalnianie??

2. Zamierzam po świętach zacząć więcej tronować ( siłka i bieganie) chcę nadal rozwijać mięśnie schudnąć. Nie wnikam teraz w dietę, ale słyszałem różne opinie. Jak uważacie? Przed treningiem siłowym węglowodany, a po treningu białko? Ja słyszałem, że po treningu najpierw węglo a później białko, bo sie lepiej wchłania?

3. Też słyszałem, ze w czasie treningów powinno się pić soki warzywne, lub zielona (pewnie zimna;) ) herbatka, by unieszkodliwać duże ilości powstałych wolnych rodników?

4. Jeśli chcę tylko lekko podrosnąć,w rzeźbie, to wystarczy dobra dieta i trening czy też uważacie , że jakieś koktaile białkowe by sie przydały??

To tak na początek :)

sam nie wiem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
A to jeszcze jedno kariopytanie:)

Jedni powiadają, że na poprawę kondychy serca trza biegać min 4 razy w tygodniu po min 25 min srednim truchtem. Inni, że minimum 5 razy w tygodniu - to dopiero poprawia wydolność. Jeszcze inni, że czas mało ważny, byle min 5 kilometrów robić??
Co o tym myślicie??:)

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
co znaczy "lighttematu dla ligtżyjących :)" jeśli dobrze rozumuję to chodzi Ci o normalnego człowieczka co chce utrzymać dobrą formę ??
jak tak to jest na ten temat cały dział:
https://www.sfd.pl/Alternatywna_droga-f109.html 

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
OK, w sumie racja, że wątek powinien być w dziale, który pokazałeś. Jak ktoś umie/może to niech go przeniesie. Ale jeśli chodzi o temat, to nawet we wskazanym przez Ciebie dziale są raczej pytania już dla troszke oblatanych z tematami :)

A tu by można zadawać pytania, które wyprowadzają dopiero drogę do autostrady :)

Tak, że jeśli ktoś zna odpowiedzi na moje pytanka, to sie polecam :)

sam nie wiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla początkującego

Następny temat

Ćwiczenia na dużą pupę ;)

WHEY premium