SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady, pytania, pomoc w wybraniu posiłków, ocena.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 27
Witam mam 14 lat i i ćwiczę od września. Oto moje parę pytań, porad:

Informacje:
Wzrost, waga: 179 cm ; 68 kg
Doświadczenie z kulturystyką: 1 rok
Trenuję od: Września
Cel: Zbudowanie beztłuszczowej masy, nie mam kraty, fat cały czas siedzi
Sprzęt/Możliwości: Hantle, Sztanga prosta, 40 kg obciążenia, Total gym 1000 - Biorę ławeczkę do wyciskania, mam zamiar kupić ławkę ze stojakami.
Obwód bicepsa: 30/1 cm
Problemy: Narzekam na małe przyrosty, prawdopodobnie są spowodowane tym, że trudno mi jest przyjąć 2500 kcal, Nie wiem jakie posiłki wybrać, doradzilibyście coś. Makro: 2500 kcal , 140 białko, 200 węgli, 40 g tłuszczu.
Biorę witaminy i odżywkę białkową. Mogę wstawić zdjęcie sylwetki jeśli będzie konieczne.

Moje aktualne posiłki:
Śniadanie: Mleko sojowe, płatki pszenno-ryżowe, stewia
Obiad: indyk/pierś z kurczaka/wołowina/czasem jakiś stek /ryż/kasza/ziemniaki
Posiłek przed treningiem: bułka z szynką chudą/dwa banany/jakiś jogurt z płatkami
Po treningu: od razu banan, 30-40 min odżywka białkowa.
Podwieczorek: Wrzucę czasem omleta z odżywki, jajek.
Kolacja: tuńczyk w kawałkach, bułka z szynką/serem/itp.:

Plan treningowy:
Pon klata, biceps Wt. Nogi Śr. Przerwa Czw. Plecy, brzuch Pt. Bary i Tricek Sob. i Nd. Przerwa.

Zmieniony przez - GracU w dniu 2015-03-31 17:21:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 27198 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78892
11. Budowa masy mięsniowej
http://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html by IneTheEnd
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html by maniak7000

Jak chcesz jeść więcej, to jedz produkty które lubisz podane w "ciekawej formie", nie żałuj dodatków (sosy, bakalie, owoce)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo proszę o pomoc. Kilka działów w jednym. Nie wiedziałem gdzie umieścić ;x

Następny temat

Masa tłuszczowa

MenS