SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28
witam:) Mam kilka bardzo optymistycznych informacji do przekazania. Otóż moim zdaniem wzrost da się zmienić na stałe w każdym wieku i o dowolna ilość za pomocą odpowiedniego treningu (i diety). Na polskich forach cennych, konstruktywnych i POTWIERDZONYCH wskazówek niestety nie znalazłem. Po przewertowaniu różnych forów anglojęzycznych natrafiłem na wspaniałego człowieka, który nazywa się Lance Ward. Jest on autorem kilku poradników/programów pomagających za pomocą wysiłku fizycznego zwiększyć wysokość ciała i prowadzi kanał na YT o nazwie GrowTallerGuru. Za jego pośrednictwem poznałem kilka osób które urosły za pomocą treningu w wieku m.in. 19, 24 lat.Mi także ostatnio udało się w wakacje zyskać około 2 cm po kilku latach nierośnięcia. Chętnie podzielę się moją wiedzą i zapraszam do wspólnego treningu, gdyż interesują mnie większe rezultaty. Od końca września planuję zacząć trenować w Warszawie/praga północ - jeśli ktoś chce się przyłaczyć to mój mail: jumpinflow94@gmail.com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1923
@inflow94
Ciekawe, a ci ludzie i w tym ty, przyjmowaliscie jakies suplementy do treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62
a jeśli można wiedzieć, to jak wygląda taki trening? Ewentualnie mailowo, jeśli nie chcesz tutaj pisać. Wspólny trening odpada- odległość. Może by jeszcze podjąć ostatnią próbę:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28
Jeśli chodzi o trening to NAJOGÓLNIEJ rzecz ujmując wszelka aktywność fizyczna która podnosi poziom hgh oraz rozciąganie/stretching które przyśpiesza rozwój tkanki chrzęstnej. Oba elementy to podstawa. Z suplementów jedynie dostarczałem białka w dniach kiedy po prostu w posiłkach miałem go mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 180 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4414
No to takie rzeczy to my tutaj chyba wszyscy wiemy.Może jakieś konkrety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62
Szczerze to z zagranicznych stron nie dowiedziałem sie wiele więcej niż z polskich. Wszędzie to samo- stretching, dieta, sen, aktywność i postura. Trzeba se dać z tym spokój. Z 3 lata czytania o tym, ile podjętych prób. W towarzystwie zawsze analizuje wzrost każdego po kolei i się porównuję, ciągle to mam w głowie. Normalnie paranoja. Może jak sie przestanie tym przejmować i o tym myśleć to będzie lepiej. Jeszcze raz- nie kupujcie arginin ani tym podobnych na wzrost kości, efekt żaden. Co najwyżej rozciągać się i dbać o posturę, przynajmniej żeby wyglądać na wyższego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Też się o tym mnóstwo naczytałem. Setki stron, dziesiątki poradników pdf. Inaczej zacząłem patrzeć na te porady poznawszy prawdziwe historie ludzi:
http://www.youtube.com/user/Growtallerbros  tu jest kanał gościa (który udziela mi różnych porad) co urósł w 2012 około od 183cm do 193cm. Nadal ćwiczy i rośnie ma teraz 20 lat - jego celem jest osiągnięcie 2m. Gra w kosza i w jednym z filmików na kanale doskakuje na wysokość 11 stóp czyli 3,35 m
Tu jest filmik w którym opisuje swój skok wzrostowy 3 cale(7,5cm) w około 90 dni:

Posłużyłem się dziś jego historią gdyż na jego kanale jest dużo porad dotyczących treningu na wzrost - dodatkowo on osiąga więcej niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na wspomnianym kanale yt http://www.youtube.com/user/TheGrowTallerGuru Lance aktualnie trenuje 2 gostków (pomiary wzrostu wstawia co tydzień - wszystko jest w playliście)
po porównaniu pomiarów z 1 i 20 tygodnia widać że ten wyższy koleś przez 20 tygodni urósł ok 2.5 cm
http://www.youtube.com/user/TheGrowTallerGuru 
szału nie ma ale ewidentny postęp jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3900
No tylko żeby jeszcze pokazał co to za trening, ćwiczenia dieta... Bo na tych filmikach widać tylko efekty ale nie wiadomo jak je osiągnąć

Zmieniony przez - bambam w dniu 2013-09-11 22:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 247
H-S-Silva
No to takie rzeczy to my tutaj chyba wszyscy wiemy.Może jakieś konkrety ?

I jak tam urosłeś coś przez te 2 lata? Sam mam 183 cm wzrostu i raczej mi to wystarcza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu