SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada pilne!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczę na siłowni od 4 miesięcy a bardziej intensywnie od miesiąca pytanie moje brzmi czy robienie 3/4 serii z 12 powtórzeniami jest dobrym rozwiązaniem dodam że zaczynam przygotowywania do wojska :D do tego z suplementów białko spalacz lcarnityna bcaa jak coś jeszcze powinnam dodać proszę pytać. A i odnośnie partii to u mnie leci wszystko nogi, brzuch, biceps, triceps, plecy i "klatka" hehe :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Pracuj nad poprawą siły uchwytu i zwisanie pójdzie na luzie. To moim zdaniem jedno z najłatwiejszych zadań.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Pomyliłes kolego działy , przeniosę ci temat do początkujących

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To koleżanka jest więc może w Ladies byłoby ok a co do oceny treningu to nie da się go ocenić, gdy podane sa tylo serie bez cwiczeń, obciązeń.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie jestem koleżanka wiec jeżeli jest dział dla kobiet to raczej odpowiednie jest dodanie pytania tutaj
Trening nog:
*suwnica (dokladnie nie znam nazwy) ciezar podam ten.ktory zakladam poniewaz nie znam dokladnego ciezaru wlasnego 1 seria 12 razy 10 kg. 2 seria 12x30kg. 3 seria 12x50kg. 4 seria 12x60kg,
*przysiady ze sztanga znow ciezar bez wagi sztangi 3 serie 12x10kg
* maszyna unoszenie nóg w górę 3 serie 12x20kg
* maszyna ruch nogami w dół 3 serie 12x20kg
* wykroki 6 kg hantle 3 serie 20 powtórzeń łącznie na obie nogi
* martwy ciąg na rozciagniecie mięśni ciezar bez sztangi 3 serie 12x10kg

Za zle nazewnictwo przepraszam mam nadzieję ze dobrze wszystko opisałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a inne parte też ćwiczysz, czy tylko nogi?

i jaki masz cel? co chcesz osiągnać tym treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Na egzaminie do woja to nie ma jakichś cudów na patyku, drążek i bieganie to podstawa. Na tym bym się skupił.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
l-karnityne i bcaa możesz wysypać do kibla. Skup się na odpowiednim żywieniu i to w zupełności wystarczy.

Nie wiem co tam będziesz miała dokładnie na tym egzaminie ale wypadałoby sie skupić właśnie na tych ćwiczeniach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
nightingal
Na egzaminie do woja to nie ma jakichś cudów na patyku, drążek i bieganie to podstawa. Na tym bym się skupił.


I pompki Ogolna sprawnosc bedzie sie liczyc, ktorej uginanie nog na maszynie nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Kobiety to chyba pompki na odwróconej ławeczce gimnastycznej robią - tak przynajmniej miała jedna z dziewczyn która tu na forum kiedyś miała temat.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wersja z ławką jest dla wszystkich- w ten sposób głębokość zaliczają. Tak mi przynajmniej mąż mówił. Nie wiem czy już zmieniły się wymogi, ale teraz kobiety mają progi w sprawnościowym treningu jak mężczyźni, więc też bym się na treningu kalistenicznym i bieganiu skupiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie robie tylko nog poprostu od tego zaczelam pisanie jak na razie chodzi mi o ogolne poprawienie sprawnosci najpierw zeby tez wsumie troche sie zrobic a egzaminy juz przeglądałam i wedlug mnie powinnam dac rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego Dobrego !!

Następny temat

problemowe łydki ....

WHEY premium