SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada - estro prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Witam. Lat 43, staz 13 lat z przerwami, obwody takie sobie, zadnych cykli.

Do tego pierwszego w zyciu z powodu wku* na spadajace libido, energie, wyniki. Za namowa i poradami lajtowy cykl enan 250 e5d, bedzie super. Mieszkam za granica, badan nie robilem bo przeciez to cykl ,,rekreacyjno-zdrowotny", zreszta drogie a to tylko 12 tygodni. Wszystko pieknie, nawet nauczylem sie robic szota w tylek i pierwsze 4 poszly bez problemu, po 2 tyg lekka pompa, wiecej energii, po 3 tygodniu i w 4 piekna sprawa, zaczyna sie dziac.

Po 6 strzale dupa - stan podgoraczkowy, dreszcze, wylewy ciepla, wzdecia, spadek libido,brak apetytu no i pobudxenie z bezsennoscia. Na zagranicznych forach ,,test flu" minie. W koncu po 40, pierwszy cykl w zyciu, 250mg e5d to wcale nie az tak malutko itp
Nie mija juz 5 dzien a ja po studiowaniu for takich jak to czuje, ze to jest cos nie tak z hormonami.

Tesc enan solo czyli estro powinno isc do gory - grzmi moj dostawca soku. Zbijaj estro!

Czytam sajdy na wysokie estro - nie mam prawie zadnych, moze procz bezsennosci, spadku libido i wzdec, zadne suty nie swedza, nic.

Czytam sajdy na niskie estro - niemal wszystkie moje. No moze stawy nie bola bo co to 4 tygodnie.

Czytam sajdy na wysoka prolaktyne - te jazdy to jak moje.

Wiem, ze pownienem zrobic dobre przygotowanie do tematu a przede wszystkim zrobic test ale to bylo zbyt klopotliwe w tamtej sytuacji, przede wszystkim finansowo (drogo na zachodzie a ostatnio prace zmienialem i roznie bywalo z kapitalem). Dlatego chcialbym sie zapytac nie o lekcje zaplanuj-przygotuj tylko o wasza opinie.

Czy po 6 strzalach enana 250 e5d solo moge miec zbyt niskie estro a wywalona prolaktyne? A moze i to i to poszlo tak w gore? Jaki jest mozliwy scenariusz bo ten co tak polecal i zachwalal ma tez w zasiegu cloma, hcg, aromasiny, cabaser, tyle ze juz srednio chce mi sie sluchac jego porad i wole zapytac was. Zaznaczam, ze nie wzialem nic do tescia.

Dzieki za wszelkie porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
lodzianin1
Dlatego robi się badania i to reguluje

Jasne. Jak jestem w Polsce to co tydzień lecę sprawdzać co i jak bo jest możliwość. Natomiast w Holandii nie zrobisz tego praktycznie za żadne pieniądze. To zupełnie inna sytuacja, dlatego czasami jest z tym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
A moze takie ch** sajdy daje wywalona prolaktyna. Zaznaczam, ze przed cyklem bylem dobrego zdrowia, nie pilem wcale od 8 miesiecy.

Nie rozumiem co sie stalo napoczatku 5tyg ze sie tak wszystko sp*****, na zagranicznych forach duzo ludzi ma podobne objawy zawsze w 3-4 tygodniu enana.

Tyle, ze rzadko sa to symptomy zerowego estro a raczej grypy czy stanu zapalnego. A ja block w bebechach, co 30' na siusiu, wkur*, pocenie na przemian z zimnymi uderzeniami i niemal calkowita bezsennosc (pobudzenie moze wynikac ze stresu i wysokiej prolaktyny?).

Z checia wyslucham waszej opinii bo mam niezle rozczarowanie, test sie wkrecil a tu taka lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Bez badań nic nie wymyślisz
Nie wiadomo jaki miałes poziom e2 prl prog przed cyklem
Raczej szanse zerowe że bijac testa spadło e2 chyba że masz bolda w butelce dalej tylko badania dadzą odpowiedz

Wpisów na temat cen badań to szkoda poruszac Polska mentalność bo drogo ,zarabiasz 5 razy tyle wydajesz 5 razy tyle .

Jak podejdziesz do tego twoja sprawa,brak badań przed cyklem to strzał w lewe kolano teraz poprawiasz sobie w prawe takim podejściem

Zdrowia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Dzieki za odpowiedz.

Mnie mocno dziwia te sajdy, bo z jednej strony pompa jest niezla, lydki pompuja przy chodzeniu, wywalone od 5 dni kichy nawzdeciu- a z drugiej typowe objawy dla solo na czyms wysuszsjacym. No i towar sprawdxony, dlatego pytalem o opinie. Jesli przed estro mialem male to enan powinien je podniesc a jak wysokie to jest teraz racxej juz za wysokie.

Gdzies czytalem tutaj, ze jak jest wysoka prolaktyna to estro tez bedzie w gornych widelkach na pewno i zeby najpierw zbic troche e2 a dopiero sie brac za prolke.

Jak to w zyciu bywa mozna sie znalezc na zakrecie i ma sue znajomka, ktory zamiast wspolnego zapijania sie na problemy wyciaga na silke oferujac hormon szczescia.

I taki byl az do ostatniej soboty/ndz. Dlatego pytam bo patrzac w historie wielubze stalych bywalcow moze znalo podobne historie. Ja mam propozycje (skoro kolano juz przestrzelone) by dac 25mg aromasinu, ktory dziala w miare szybko i powinien uwolnic od jakiegos symptomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Skoro łydki się pompują to pewnie retencja i od e2 dodatkowo

Jak w ciemno to daj 3 dni po tabsie następnie 0.5 tab co 3 dni wrzucaj

Znajdzie się kaska zrobisz badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
No i teraz doczytalem, ze wysokie estro zakloca poziom melatoniny i jest po spaniu. I to mnie wlasnie spotyka...

Sprobuje z tym aromasinem wedlug Twojej rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zdaje mi sie ze Łodzianin pisal o symexie bo ari takim sposobem to wiekszosci by chyba uj**alo e2 do zera
Nie spotkalem sie zeby tos od wysokiego e2 nie mogl spac sam mialem norma x5 i nic takiego nie mialem


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-28 07:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja po sobie zauważyłem że jak e2 siedzi wysoko to się nie wysypiam ani trochę, zaj**any z rana że ledwo idzie się ogarnąć :D

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To dziwne ale moze tak niektorzy maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Mastornxl
Ja po sobie zauważyłem że jak e2 siedzi wysoko to się nie wysypiam ani trochę, zaj**any z rana że ledwo idzie się ogarnąć :D


Mam to samo. Przy wysokim estro czuje się od rana tak jakbym palił zielsko cały wieczór. Mega niewyspany I zmęczony od rana niezależnie jak długo śpię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Dlatego robi się badania i to reguluje
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol co i jak

Następny temat

Problem z trądzikiem

WHEY premium