SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora wziąć się w garść /Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Witam wszystkich jestem nowy na forum wcześniej przegladałem je anonimowo
Mam 20 lat cwiczyłem na siłce jakies 1,5 roku ale bez wiekszych efektów od 3 miechów zrobiłem sobie przerwę i teraz zamierzam zabrać sie do tego na poważnie. Znalazlem na necie "roczny plan treningowy" i zamierzam sie za niego zabrać. Myślicie że to dobry pomysł: http://www.sdw.pl/trening.php?archid=48_RPT oczywiście z małymi modyfikacjami wynikającymi z braku profesjonalnego sprzętu Prosze o porady i z góry dziękuję

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 86

Wzrost: 185

Cel treningowy: masa, estetyczna sylwetka

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku

Uprawiane inne sporty: siatka, kosz

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga, sztangielki, ławeczka prosta.

Dieta: narazie brak ;]

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jak się chcesz wziąć za to poważnie to pomyśl nad dietą, później dobry trening, najlepiej fbw i do dzieła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
hi-masz dobry wiek i wykorzystaj go na budowe twego ciala -jesli traktujesz to powaznie zasiegnij rad profesjonalnych dopasowanych do twgo typu itd.pracuj -traning czyni mistrza

mark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
oczywiście dieta będzie ;] chciałem was prosić o ocenę tego rocznego planu. Nie mam dostępu ani do profesjonalnej siłowni ani instruktora także rady szukam u was :) Chcę mieć teraz wszystko ładnie zaplanowane i to realizować bo wcześniej.....dieta wysoko papierosowo-alkoholowa, czeste opuszczanie treningow itd stwierdzilem ze albo biore się za to na poważnie albo szkoda czasu..........no i przyszedlem tu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
chyba warto zmieniac cwiczeniaa _

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan trenignowy do korekty

Następny temat

progresja

WHEY premium