SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora brania kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam mam taki problem otóż zawsze mam trening np 15-16 ale są takie dni ze nie mogę mieć o tej godzinie i mam problem jak dawkować krete np dziś pasuje mi tak rano 3 kaps mono olimp ok 1130 knockout poracja i pożniej ok 16 2 kaps mono czy czas pomiędzy ranem a knockoutem nie jest za krótki czy nie ma to większego znaczenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
nie ma znaczenia.z tym ze ja nie rozdrabniał bym się z tym mono i brał jedną porcję 5 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
No tak ale powinno się brać max 10 g dziennie kreatyny bo reszte nie ma sensu bo nie jest wchłaniana tylko wydalana wiec 5 kaps = 5 g + 1 porcja k.o - 5 g = 10 g . Czekam na odpowiedz kogoś z dużym doświadczeniem na swoim ciele :P:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Knockout bierz zawsze na 30 minut przed treningiem a mono po 3 kaps rano i po treningu. Porami sie specjalnie nie przejmuj.

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
yoemaster ale czy ja napisłem ze masz brać wiecej niż 10 g.??
chodziło o to ze zmiast 2 porsji tak jak Ty robisz 3k +2k wziąłbym raz 5k.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemka dobre odzywki??

Następny temat

Vitalmax Isosale 90 czy 82 + BCAA ?

WHEY premium