SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Jw również uważam, że tyłem chyba najlepiej. Ale widać, że na każdej partii sporo mięcha siedzi. Oby teraz już się obyło bez żadnych rewelacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
na taki gorszy okres jaki miałes jest naprawde b.dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
na taki gorszy okres jaki miałes jest naprawde b.dobrze ;)

no tragedii nie ma

infernol
Jw również uważam, że tyłem chyba najlepiej. Ale widać, że na każdej partii sporo mięcha siedzi. Oby teraz już się obyło bez żadnych rewelacji


no tyłem bic to moja poza, ale teraz ważne by te słabsze pozycje nadrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Bardzo dobra forma jak na rozpoczęcie masowania , powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Co do fizjo - fajnie masz , ze juz nie cierpisz ja po urlopie idę do Łukasza jutro wieczorem , spodziewam się tego samego co ostatnim razem czyli na pewno sporo bólu

Jakieś plany startowe w głowie na ten lub kolejny sezon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
i chyab powinieneś zmienic tytuł dziennika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A ja wczoraj miałem wizytę nowego fizjo. I dziś przy MC bolało mnie bardziej, niż zwykle. Zwykle w sumie w ogóle nie bolało... Ciężko znaleźć kogoś ogarnietego. Wracam chyba do poprzedniego, bo jedyny kumaty był.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
jakbyś był przejazdem w Łodzi to się umow do tych ,gdzie Krystian chodzi od dłuższego czasu, a ja ide jutro na 4 wizytę ale już wiem, ze to strzal w 10tke

Oczywiście zależy od problemu, u mnie i tak widmo operacji niestety jest najbardziej prawdopodobne ale co sie da zrobić bez tego - to trzeba wykorzystać, a ekipa z Fizjo Coprs na pewno zna się na rzeczy, przede wszystkim dlatego ,ze to również sportowcy ,a nie jakiś łepek po studiach fizjo, ktory sztangi na oczy nie widział, a takich pelno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Chętnie, ale póki co się nie zanosi... Muszę próbować dalej.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Banan
Bardzo dobra forma jak na rozpoczęcie masowania , powodzenia



No źle nie jest, dzięki :)

Banan
Co do fizjo - fajnie masz , ze juz nie cierpisz ja po urlopie idę do Łukasza jutro wieczorem , spodziewam się tego samego co ostatnim razem czyli na pewno sporo bólu

Jakieś plany startowe w głowie na ten lub kolejny sezon?


haha ważne że skutecznie :D
Wszystko zależy od masy, jeśli zrobię ją konkretną to pewnie jesień zaatakuje, a jak nie o wiosna

natalijka
i chyab powinieneś zmienic tytuł dziennika :)


racja :D

BzykuDG
A ja wczoraj miałem wizytę nowego fizjo. I dziś przy MC bolało mnie bardziej, niż zwykle. Zwykle w sumie w ogóle nie bolało... Ciężko znaleźć kogoś ogarnietego. Wracam chyba do poprzedniego, bo jedyny kumaty był.


to normalne że na drugi dzień gorzej być, jeśli jakaś intensywna praca na tkankach miękkich, trakcja itp. ale wiadomo też wszystko zależy jak i czy słusznie Ci coś robił

Banan
jakbyś był przejazdem w Łodzi to się umow do tych ,gdzie Krystian chodzi od dłuższego czasu, a ja ide jutro na 4 wizytę ale już wiem, ze to strzal w 10tke

Oczywiście zależy od problemu, u mnie i tak widmo operacji niestety jest najbardziej prawdopodobne ale co sie da zrobić bez tego - to trzeba wykorzystać, a ekipa z Fizjo Coprs na pewno zna się na rzeczy, przede wszystkim dlatego ,ze to również sportowcy ,a nie jakiś łepek po studiach fizjo, ktory sztangi na oczy nie widział, a takich pelno


Dokładnie :)

BzykuDG
Chętnie, ale póki co się nie zanosi... Muszę próbować dalej.

Próbuj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium