SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawienie sylwetki - pytania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć. Jestem dziewczyną,mam 16 lat ,169cm i 67kg.
Tydzień temu postanowiłam poprawić trochę sylwetke.
Przeszłam na diete ,mało rystrykcyjną bo zawsze zdrowo jem a nie mam nadwagi ,żeby się głodzić.
Robie a6w,chodze co 2-3 dni na basen,codziennie jeżdze min.45min na rowerze,dziś zaczęłam jeździc na rolkach.
W domu poza a6w robie małe ilości brzuszków póki co ,po 30 zwykłych,15 skośnych. Do tego 10-15 pompek i cwiczenie na uda.

Czy to wystarczy na zrzucenie paru kilo i nabraniu troche mięśni?
Macie dla mnie jakies wskazówki? Moze powinnam dodać jeszcze pare cwiczen? Jeśli tak,to jakie?

You do it for yourself.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Odpuść A6W.

Budujesz wadę postawy + przykurcz mięśni brzucha.
Chcesz chodzić pokrzywiona i przygarbiona?

Kobieta powinna być dumnie wyprostowana.Całe ciało wtedy prezentuje się duuużo ładniej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
przenosze do Pan

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
o rany,wiecie jak zniechecić czlowieka ;P

You do it for yourself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ja p******e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uncorrect
o rany,wiecie jak zniechecić czlowieka ;P


Już zachęcam
Ależ oczywiście, zrzucisz tyle kilo, ile tylko masz w planie, spalisz całe sadło, zbudujesz mięśnie, będziesz tak zayebistą laską, że wszystkim szczeny do gleby polecą. Wszystko dzięki A6W

A, nieee... Stop, to nie ta bajka. W ogóle nie to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreweta! Rozwalasz mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Trening dla mojej dziewczyny

Wiecej