SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawienie chodu ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 272
Witam,

Mam 26 lat. Kiedyś jak nie pracowalem i nie siedzialem godzinami przy biurku wszystko bylo w porzadku. Teraz stałem sie bardziej ocięzaly i czuje jakbym mial mniej energii.

Chcialbym na poczatek poprawic jakosc mojego chodu (jakoze przy chodzie troche kiwam sie na boki . I teraz pytanie, jaki element(y) ciala maja zwiazek z ładnym, prostym, sprężystym chodem? Czy jest to miednica, nogi, kręgosłup?
Zakupiłem steper, chciałbym regularnie zaczać na nim cwiczyc, czy pomoze mi on poprawic w jakims stopniu jakosc mojego chodzenia?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Wszystkie wymienione mają wpływ. Stepper może pomóc, ale nie przesadź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 272
Dziekuje za odpowiedz.

A co rozumiesz pod słowem "nie przesadz" ?



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
idz do lekarza , on ci coś doradzi jak zależy ci na fachowej poradzie to zawsze jest lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 272
Dlaczego moje pytanie o poprawienie chodu sprawia wrazenie, aby sie z tym udać do lekarza?
Lekarz to nie rozwiązanie na wszystko, po cos chyba to forum jest, jezeli chcialbym sie wybrac do lekarza - zrobilbym to.

Chcialem sie tylko dowiedziec czy regularne cwiczenia na steperze wplyna na elastycznosc nóg i pomogą usprawnić chodzenie?


Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kostka-cwiczenia

Następny temat

Włosy

WHEY premium