SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawiające myślenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Tak jak w temacie. Chciałbym poznać Waszą opinie na temat produktów poprawiających myślenie i koncentrację. Co polecacie? Co naprawde działa a nie jest tylko placebo ?
Jednocześnie dobrze byłoby zeby nie były to produkty zmniejszające apetyt. Przez większość czasu jestem na masie, wiec sami rozumiecie.

Zmieniony przez - Sprytny3 w dniu 2010-10-15 16:08:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
GAT Jet Fuel - ekonomicznie i bez sajdow

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
moze kofeina solo?

POPRAWA PRACY UMYSŁOWEJ
https://www.sfd.pl/Suple_poprawiające_efektywność_pracy_umysłowej-t237178.html


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-10-15 17:43:11

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Dobry art w linku.
GAT mnie raczej nie interesuje. Głównie chodzi mi o coś do stałej suplementacji aby zwiększyć kondycje umysłową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Lecytyna, magnez, witamina B6 i L-Karnityna. Z kilku tanich supli możesz złożyć sobie sam takiego stacka do stałej suplementacji i myślę, że będziesz zadowolony.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
W arcie pisze ze lecytyna mało skuteczne o l-Karnitynie to samo hm.
Nie podważam bo nie jestem specjalista ale zastanawiam się nad skutecznym działaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
W "tym" arcie jest może i tak napisane, ale jak poszperasz w googlach, to znajdziesz wiele innych artach opisujących badania, które potwierdzają tutaj skuteczność między innymi właśnie lecytyny oraz L-Karnityny.
Poza tym ja piszę z własnego doświadczenia - próbowałem różnych kosmicznych preparatów stosowanych w tym celu i na mnie najlepiej działa właśnie taki samemu złożony stack. Wychodzi tanio i działanie jest odczuwalne, ale oczywiście na jakieś cuda nie ma co liczyć, bo to już trzeba by sięgać po środki z innego "departamentu", a przecież nie o to chodzi.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
co myślisz dodatkowo o l-tyrozynie, l-fenyloaninie, taurynie, cholinie?

o omega-3 nie wspominam bo bez tego nie wyobrażam sobie żadnej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 865
Polecam Neurospeed Treca zawiera w sobie L-Glutamine,Lecytynę,wit.ALA,wit B6 i B12 Kwas DHA i \\ziele zwane Wąkrotką Azjatycką dorzucisz do tego omega3 albo Life EnerGGy Treca masz rzut na banie jak nie wiem co.

"Nie rób byle czego,lepiej sobie postój!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 865
Dodam jeszcze że bardzo dobrze poprawiają prace umysłu suplementy z zielona herbatą ( green tea extract)polecam to do neurospedda.

"Nie rób byle czego,lepiej sobie postój!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Tak na chłopski rozum, to jak wrzucisz tego wszystkiego aż tyle, to nawet nie będziesz wiedział, co tak naprawdę działa:) Cholinę jednak można dorzucić bo to świetna para z lecytyną właśnie. Tauryna jest bardzo dobra, ale jeśli masz diecie odpowiednia dużą ilość mięsa, a w tym rybiego, to nie musisz przejmować się dodatkową, stałą suplementacją tym aminokwasem.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cut + ...

Następny temat

Dla ekto

WHEY premium