SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawiłem diete na mase, sprawdź

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
63kg, 21 lat, cel to masa

wywaliłem troche nabiału na rzecz rybki jak sugerowaliście, ale mam wątpliwości czy WW nie za mało w niej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
Dodam, że warzyw nie wliczałem w posiłki a dodaje je wszędzie poza potreningowym i na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
Podbijam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
Podbitka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
podb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Proporcja węglowodany/tłuszcz to dość indywidualna sprawa, nikt Ci dokładnie nie powie, ile czego ma być; pozostaje metoda prób i błędów. Jedynie białko trochę bym przyciął - 2,5 na kg w zupełności Ci wystarczy.
Radziłbym bazować na świeżych/mrożonych rybach, a nie jakichś z puchy czy z octem.
Warzywa do potreningowego i ostatniego posiłku możesz dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 421
A mam jeszce pytanie odnośnie pory przedtreningowego posiłku, jest on koło godziny 14 przy czym siłownia jest otwarta od 17 i od wtedy zaczynam trening. Nast posiłek jem dopiero o 19

Obiad jem u babci a u niej ciężko zmienić pore czy menu obiadowe :(
Czy w takim wypadku jeszcze jeden nieduży posiłek przed albo jakiś gainer pomoże przed treningiem ? Czy taka rozpiętość posiłków nie zrobi dużej różnicy ?

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę (85 kilo )

Następny temat

bieganie tylem-czy ma sens

WHEY premium