SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa wydolności w biegach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Witam serdecznie!
Chciałbym się dowiedzieć w jakim stopniu na poprawę wydolności wpływają efedryna i epinefryna(adrenalina). Który bardziej przydaje się podczas biegów krótkich, gdzie dominują procesy beztlenowe, a który podczas biegów na dystansach 1km.
Czy znacie jeszcze jakieś dobre środki(epo narazie nie wchodzi w grę)?
Wiem, że środki te to nie zabawka i mają swój wpływ na zdrowie, zależy mi tylko na odpowiedzi czy w znaczny sposób można nimi podnieść wytrzymałość biegową. Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
Adrenalina, taa jak lubisz uciekanie przed własnym cieniem i możesz się kłuć 5s przed biegiem to jest ok.

efedryna i clenbuterol chyba ok.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Clen nie poprawia wydolności. Zostało to potwierdzone naukowo.

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 379
zostalo potwierdzone naukowo ze ze ma dzialania anabolicznego,rozszeza oskrzela to jak moze nie miec i biora go zawodnicy bo juz nie raz ktos na tym zostal zlapany.ale i tak dla mnie efka nr 1.

i po h__ wam te wszystkie omki i metki jak i tak i tak nie bedzieta dobrze wygladac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
O clenie wiem, że nie poprawia wydolności, czytałem te badania, a może ktoś zna coś jeszcze lepszego od efki? Jaką efke polecacie? Tussipect?

Jeszcze co do Tussi, lepszy w rysopie czy tabletkach? Jak to stosować?

Zmieniony przez - kamelv8 w dniu 2010-11-06 22:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tussi całą paczke zjedz zamiast efki. ;D
Efka poprawia dość. U mnie clen w dużych dawkach zmniejszał wydolność.
Najlepsza Amfetamina. ;d wciągasz i leć w ****u. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Jak to całą paczkę Tussi zamiast efki? Przecież w Tussi jest efedryna... Czy np. 3 tabletki przed biegiem starczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wuchta albo flex pisał o wciągnieciu całej paczki przed treningiem zamiast efki wiec.. ;D
Tej efki musi tam być dość mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
chodziło o temat efedryny i pseudoefedryny,tussi to efedryna a sudafed to pseudo efedryna,szukajcie a znajdziecie i sie rozwieją wasze wątpliwości proste

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
dla biegaczy długodystansowych epo, dla średnio i krótko efedryna lecz moim zdaniem bezpieczniejszym substytutem dającym podobne rezultaty jest kofeina np 200mg lub jakiś stck przed treningowy nox pump daje niezłego kopa. Efedryna na dłuższą mete jest niebezpieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Nie jestem zawodowcem i nie potrzebuję takich środków jak erytropoetyna. Poza tym ciężko znaleźć lekarza, który by tym pokierował no i cena jest wysoka.
Potrzebuję dobrze zaliczyć bieg na 1000m, więc myślę że efka będzie ok. Jeszcze zastanawiam się nad tymi środkami które podał przedmówca. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jeżeli jeszcze na coś wpadniecie lub macie jakieś wskazówki to piszcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co kupić

Następny temat

Problemy z libido

WHEY premium