SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa sylwetki w niecałe 2 miesiące!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
Witam.

Mój wujek, lat ok 35, około 10 lat temu trenował (staż ok 2-3 lata).

Była dieta, chyba nawet jakiś doping, masę ma fajną 90kg na wzrostu ok 173-174.

Wymiary:

Wzrost: 173-175
Waga: 90kg
Pas ok 90-95
Biceps 39-40
Klata 120-122
Udo ok 55-60

Celem jest wyrzeźbienie oraz poprawa sylwetki (klatka, brzuch, bic), niestety ogranicza nas czas to niecałe 2 miesiące 13 sierpnia jedziemy na majorke :D więc trzeba się przyrzeźbić.

Myślałem o zastosowaniu treningu na rzeźbe (15-10 powt) oraz aerobów i diety (niestety nie mega ścisłej) oraz o suplementacji po niecałym miesiącu cykl jabłczanem (ewentualnie jakimś stackiem - nie ma sensu mono bo zaleje) i pod koniec cyklu jakiś spalacz dodać do aerobów np. leviathan, scorch lub scorch + tight. Jako uzupełnienie diety kupi jakieś białko prawdopodobnie ostrowie, w DT przed i po treningu, DNT 1x dziennie.

Trening mu jakiś poskładam i tu pytam lepiej fbw czy split? raczej 4 dniowy plan.

Ma atlas (wyciąg, suwnica, modlitewnik itd) oraz sztange.

Pozdrawiam i poproszę o wasze sugestie, czas nagli zaczynamy od jutra.

p.s. oczywiście myślałem o jakimś wstępnym tygodniowym treningu codziennie przez tydzień bardzo lightowo na rozruszanie przed treningiem właściwym.



Zmieniony przez - D3epThroat w dniu 2008-06-15 21:32:01

Dieta to podstawa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Deapthroat powiedz mi z czego wywnioskowałeś że po monohydracie Cię zaleje a po jabłczanie albo stacku nie ? . Bo to jest kompletnie idiotyczne podejście do suplementacji. Pozatym trenował 10 lat temu 2 lata i myślisz że coś z tego zostało ?.. To jest sama woda i tłuszcz podskórny a że miał rozciągniętą skórę to wygląda na zmasowaną tyle że mięśnia w tym żadnego.. Jeżeli chcesz w 2 miesiące coś osiągnąć to proponuje potrenować w bierki może coś osiągniesz tam bo w Kulturystyce nie masz najmniejszych szans..

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
a wiec tak staz systematyczny 0 jak narazie, wiec ACT na poczatek.
Nie ma co patrzec na czas ktory zostal bo nic w tym czasie sie nie osiagnie.
Dieta, aeroby,hiit tyle potrzebne, zadne suple nie maja sensu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
żadne act nie wchodzi w grę, on ma masę i całkiem niezłą siłę (100 wyciska) więc nie jest to żółtodziób, co z tego że systematycznego stażu 0, ja sam zacząłem od splitu i było dobrze. Tylko się zastanawiam co lepiej wyjdzie fbw czy split i jakie suple dobrać.

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
act to jest plan ogolnorozwojowy na poczatek, nawet jak ktos cwczy kilka lat i ma dosyc dluga przerwe to zaczyna od act, z reszta szkoda gadac, rade dstales do ktorej powinien sie zastosowac jak wiesz lepiej nie zadawaj pytan.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
poczekam na wypowiedzi innych.

Zmieniony przez - D3epThroat w dniu 2008-06-15 22:21:04

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Wymiary ok, ale przy takie wadze pas za duży w stosunku do innych, więc redukcja jak najbardziej wskazana.


Celem jest wyrzeźbienie oraz poprawa sylwetki (klatka, brzuch, bic), niestety ogranicza nas czas to niecałe 2 miesiące 13 sierpnia jedziemy na majorke :D więc trzeba się przyrzeźbić.

przez taki okres efekt powinien być widoczny, lecz niewiadomo jakiego cudu nie można oczekiwać, choć jak ma pojęcie o siłowni i jakąś mase mięśniową to można się spodziewać naprawde solidnych efektów przy odpowiednim trenowaniu i odżywianiu.

Myślałem o zastosowaniu treningu na rzeźbe (15-10 powt) oraz aerobów i diety (niestety nie mega ścisłej) oraz o suplementacji po niecałym miesiącu cykl jabłczanem (ewentualnie jakimś stackiem - nie ma sensu mono bo zaleje) i pod koniec cyklu jakiś spalacz dodać do aerobów np. leviathan, scorch lub scorch + tight. Jako uzupełnienie diety kupi jakieś białko prawdopodobnie ostrowie, w DT przed i po treningu, DNT 1x dziennie.


a to ciebie zmartwie bo treningu na rzeźbe nie ma. Od tego czy się rzeźbi czy masuje zależy od diety i od jej bilansu. Dodatni tyjemy, ujemny chudniemy. Trening z taką ilością powtórzeń nie jest najlepszym rozwiązaniem. O wiele lepiej trenować tak jak trenował dotychczas 5-12 powtórzeń. Czyli powiedzmy około 8 w serii i ciężar oczywiście odpowiedni do takiej ilości powtórzeń. Nie myśl o trenowaniu małym ciężarem z dużą ilością powtórzeń bo taki trening wcale nie jest lepszy. Kretka i spalacze zbędne. Aeroby w dni bez siłowni, a polecam HIIT który dokładnie opisałem
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_Upgrade-t383862.html

nie oznacza to ze należy wykonywać tylko HIIT a aeroby wywalić. Można pójść na konsensus (przykładowy plan napisze na końcu)


Trening mu jakiś poskładam i tu pytam lepiej fbw czy split? raczej 4 dniowy plan.

FBW co drugi dzień. Opisałem ten sposób trenowania
https://www.sfd.pl/FBW_Geneza,_Zasady,_Podsumowanie.-t398536.html



Ma atlas (wyciąg, suwnica, modlitewnik itd) oraz sztange.

hantle są ?


Pozdrawiam i poproszę o wasze sugestie, czas nagli zaczynamy od jutra.

im szybciej tym lepiej.

p.s. oczywiście myślałem o jakimś wstępnym tygodniowym treningu codziennie przez tydzień bardzo lightowo na rozruszanie przed treningiem właściwym.

słusznie.




pon - siłownia
wt - HIIT
śr - siłownia
czw - HIIT
pt - siłownia
sob - aeroby
ndz - wolne


trening FBW, lecz kluczową role odegra dieta i to od niej w 70% będzie zależeć czy na Mallorce wujek będzie mógł się pochwalić chodząc na golasa


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
no takiej odpowiedzi oczekiwałem, słuszna dobra i na temat, nie pogardze sogiem! a nie jakieś kocopoły o ACT.

Rothen mega sogzor

Myślę że jabłczan dobrze na niego wpłynie, co mu zaszkodzi, on jest sezonowcem więc wiesz

Pozdro

p.s. dzięki mnie masz 666 sogów hah tylko odbij

Zmieniony przez - D3epThroat w dniu 2008-06-16 00:27:49

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
zapodaj jakies fotki wujka :)

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
nie da rady wszystkie prawa zastrzeżone

Pozdr

Zmieniony przez - D3epThroat w dniu 2008-06-16 16:38:25

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
dzisiaj zamawiamy TCM 450 kaps + 3x 90 kaps TSE (wmówię mu że jest mega mocne )

będę zdawał relacje

Pozdr

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kreatyna jest troche bezsensu. Nie będzie miała na nic wpływu w przypadku wujka.

pzdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w masie!!!!plan do oceny

Następny temat

miesnie nóg - "obszerny przysrodkowy"

WHEY premium